Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaparás után meddig tart a...

Kaparás után meddig tart a vérzés? Mennyiben befolyásolja a következő menstruáció időpontját?

Figyelt kérdés
Legutolsó menstruációm nagyjából normál időben jött meg, de sajnos a szokott idő után nemhogy elmúlt volna erősödött. (Ezt a munkahely váltásnak tudtam be. Az utolsó két hétben elég nagy terrornak voltam kitéve.)Ez év január 23-án délután, emiatt az erős vérzés miatt megkapartak, de nem mondtak semmit, hogy mi miatt lehetett. Másnap, minden tájékoztatás nélkül elengedtek a kórházból. Hétfőn visszamentem a zárójelentésemért, de akkor sem mondtak szinte semmit. Pl. azt sem, hogy ilyenkor nem szabad tampont használni. Szóval azóta is vérzek, hogy jobban hol kevésbé, és nem tudom mit csináljak.
2009. febr. 5. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2004-ben volt egy kaparasom,de nem emlekszem,hogy ennyi ideig vereztem volna!!!

Szerintem vissza kene menned az orvoshoz,vagy ha az nem torodik Veled,akkor keress mast!

Szerintem tul hosszu ideje verzel,ez nem jo!!!:(

Es tampont ne hasznalj,mert nehezebben tisztulsz,es most az a cel!

KIvanom a legjobbakat!!

2009. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el magánrendelésre
2014. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szövettan milyen lett?
2014. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!