Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van így értelme egyáltalán...

Van így értelme egyáltalán tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van akivel csak így (pl.iwiw) tudom tartani a kapcsolat (pl.munkatárs vagy távolabbi barát), de csak egyoldalú leginkább, mert ha én nem keresem őket, akkor ők sem keresnek engem.

Attól, hogy anya lettem még nem vagyok más. Fontosnak tartottam őket, de ha ők nem keresnek mi értelme?! Talán az én lelkem nyugszik meg, hogy én mindent beleadtam és kerestem őket......csak rosszul esik, hogy ők nem is érdeklődnek felőlem/felőlünk.


2011. jan. 27. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.Én már szinte be se lépek oda.Mondjuk néha én is hibás voltam,ha valaki írt,nem volt kedvem visszaválaszolni.De néha úgy vagyok vele,hogy ami elmúlt az elmúlt,inkább új dolgok jöjjenek,nincs kedvem régi személyekkel foglalkozni.Inkább menj chat-oldalakra szerintem,vagy a hoxára,ott sok nő is van,és sok téma:)
2011. jan. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is furcsálom az iwiwen ezt, és valahol fölöslegesnek tartom, hogy bejelöljenek, ha egy szia-t sem tudnak mellé írni. Miért nem jelölnek be akkor, vagy nem is muszály, csak írnak, amikor érdeklődni akarnak ? Én akit bejelöltem, mindig írtam is mellé, és meg is lepem azokat akiket tudok, vagy elkapok a szüli- névnapjukkal. Nekem jólesik adni. Igen azt hiszem, megnyugtatod magad, hogy te megtetted. Az a baj, hiába nem várunk vissza semmit, vannak pillanatok az életben, mikor mégis zokon vesszük ezeket az apróságokat.
2011. jan. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor megszületett a Fiam, én is úgy voltam, ahogy Te: kerestem a társaságot a munkatársaim között, a barátnőimmel próbáltam tartani a kapcsolatot, de egyre távolabb került mindenki. Rájöttem, hogy nem mindenkinek fontos az, hogy mi van velünk.

Kezeld a helyén a dolgokat!

A chat jó ötlet (pl. anyatanya)!

Ha meg levelezni szeretnél, itt vagyok én is! :)

2011. jan. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Amúgy én nem várom el, csak jól esne, ha érdeklődnének felőlünk, mert míg nem volt a lányom jóban voltunk, gondolom mivel személyesen nem nagyon tudunk találkozni, így elfelejtenek.....de nekem is eszembe jutnak a névnapok, szülinapok, de nekik?! Ha van kedvetek írjatok!
2011. jan. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!