Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nevelőotthonból...

Szerintetek nevelőotthonból lehet hétvégére, nyaralásra, ünnepekre elhozni gyereket? Lehet kapcsolatot tartani anélkül, hogy magamhoz venném?

Figyelt kérdés
Magamhoz venni nem tudom, mert nem elég nagy a lakásom. De nagyon szeretnék támogatni egy elhagyott kisgyereket.
2011. febr. 7. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom lehet ilyet, hallotam olyanról aki ilyet csinált, már felnőtt gyerekei voltak és mellette volt egy ilyen pátyolgatott gyereke, mondjuk az régen volt, de csak van ilyen most is.
2011. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom most hogy van,de olyan 15éve a nagynéném 2 kisfiút is patronált.Hétvégén mindig nála voltak.
2011. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megszüntették, már nincs patronálás. Nemrég volt a tv-ben pont erről egy műsor.
2011. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kár. Szerintem jó dolog volt...
2011. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát a műsor arról szólt hogy mennyire nem jó. Külföldi utakra még elfogadnak külföldi patronálókat.
2011. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!