Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleményt szeretnék kérniDr...

Véleményt szeretnék kérniDr Sziller Péter nőgyógyászról. Amúgy ő szülész is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 22:47
 1/5 HSJ válasza:
lézersebészet a szakterülete, laparoszkópia, hiszteroszkópia. Én 18 éve ismerem, szültem nála, a családból mások is. Műtött is. Rendes, gyakorlatias, praktikus. Keveset beszél, így mindenképpen érdemes kész kérdésekkel menni és feltenni neki, mert magától nem ereszti bő lére a mondanivalóját. Nem kockáztat, ha úgy érezte, azonnal kért konzultációt - nagyon jó diagnoszta!
2011. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Laparoszkopiat vegzett nalam. Elotte eleg nehezen volt hajlando egy MRI felvetelt megnezni, igy UHgal nem is nagyon ment neki se a diagnozis, de aztan csak menezte, csak kiderult, hogy muteni kell.

Kerdeztem a muteti kockazatokrol, azt felelte nincs semmi, ne aggodjak ez modern technika blabla. Ezek utan fogalmam sincs mit csinalt vagy epp nem (bar suttogtak ezt azt a korhazban), mindenesetre olyan komplikaciom lett, hogy meg ket tovabbi mutet volt szukseges, hogy eletben maradjak.

A doktor ur sunnyogott, bo egy heti noi klinikan valo apolasomrol szerinte nem a noi klinikanak kellett a zarojelentest kiadnia, hanem annak a korhaznak, ahova athelyeztek. Szerencsere neki is van fonoke, igy nem tunt el az eterben az a zarojelentes, ellentetben a mutetrol keszult felvetellel.Ez utobbibol még a maganrendelesen 25 perc megvolt, de mire hivatalosan kikertem a korhaznak nem volt elegendo tarolokapacotasa es az amugy 84 perces felvetelbol 4,5 perc maradt meg, a tobbi "torlodott".

"Becsuletere" legyen mondva, egyszer ramnezett az intenziv osztalyon, meg egy masik orvos keresere atjott, hogy na igen zarojelentest neki nem kell adnia es akkor annyit mondott, hogy vele ilyen meg nem fordult elo, 600-bol 1 es en pont beleestem.

De aztan talalkoztam massal, aki mar a kovetkezo 600-aaba esett bele:-(.

Utanaolvstam a szakirodalomnak es az en esetemben nagyobb korultekintessel kellett volna eljarnia, amire technikai hatter is lett volna csak epp sporoltak, + de hat eddig anelkul se.volt senkinel komplikacio.

Ezek utan en nem nala.szultem es nem is valasztanam meg egyszer .

2012. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó nálad mit kellett csinálni ?
2014. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol rendel?

SOTE Klinika?

2014. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idősebb, ugye?
2014. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!