Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bergon babakocsihoz lehet...

Bergon babakocsihoz lehet valahol pótkereket venni? Az egyik eltört.

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A bergon oldalán van fenn telefonszám meg a kerekek típus szerint és ott lehet rendelni. De ha pesti vagy vagy közel laksz, akkor személyesen is bemehetsz. De ez engem is érdekel, az árak, mert nekem is bergon van....

2011. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem!
2011. jan. 30. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen kerekek kellenének? Egyébként én 2000ért vettem darabját a bababoltban, úgy rendelték a bergontól.

De tőlem is meglehet venni:) :)

2011. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért, Neked már nem kell? Egyébként első bolygókerék kellene.
2011. jan. 30. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem olyan van, sima középméretű kerék. Az én babakocsim nagy vastag kerekű volt. Amikor született a kistesó vettem rá normál méretűeket. Sajnos nem bolygókerék.

De szerintem ha bemész a bababolba ahol van bergon babakocsi, ott tutira rendelnek neked. Csak kell a tipuszsám.

2011. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!
2011. jan. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!