Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Babavilágban (tv2) szereplő...

A Babavilágban (tv2) szereplő anyukák és babáik hogyan kerülnek be a műsorba? Véletlen, hogy mindig olyan lakása mennek forgatni, ahol gyönyörű a konyha és a babaszoba is a legszebb bútorokkal, holmikkal van felszerelve?

Figyelt kérdés
Sorsolják őket, vagy előre "letesztelt" a környezet?
2011. jan. 30. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én el tudom képzelni, hogy pl. fórumokról válogatnak, meg közösségi oldalakról többek közt. Egyszer még régebben (kb. másfél éve) nekem is írtak erről az oldalról privát mailt egy válaszom miatt, egy újság szerkesztője volt, hogy szeretnének velem interjút készíteni.

Az ilyen műsorokban meg mindig van olyan személy, aki azért felelős, hogy legyen megfelelő interjúalany. Ez egy külön szakma, ezeket az embereket megtalálni és kiválogatni.

2011. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze nyilván nem véletlen, hogy olyanokat mutatnak be, ahol minden tökéletes. Hiszen ha épp nem az a téma, hogy valaki milyen szegény, akkor inkább olyan környezetet mutatnak, ahol a hiányosságok nem vonják el a figyelmet. Ezzel nekem csak az az egy bajom van, hogy ez olyan képet ad, miszerint a NORMÁLIS családokban minden a legújabb trend szerint néz ki, mindenből a legmenőbbet veszik meg, stb.
2011. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen még sosem gondolkodtam, de amikor láttam mindig valami magándoki (legalábbis a rendelő kinézete alapján)adott választ a szakmai kérdésekre.Lehet hogy az oda járó anyukák az interjú alanyok, már pedig aki magándokihoz jár, annak nincsenek anyagi gondjai.

De ez csak egy ötlet.

2011. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor épp tanúja voltam egy ilyen megkeresésnek, mégpedig a facebook-on kerestek olyan anyukát,akinek 8 hónapos a kislánya, épp egy ismerős anyukát választottak ki.
2011. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Utolsótól kérdezem hogy mik voltak a szempontok alapján választottak?
2011. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi volt csak,hogy 8 hónapos legyen. Gondolom megnézték a jelöltek képeit és az alapján választottak.
2011. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!