Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaszoba berendezés? Hogy...

Babaszoba berendezés? Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

Én annyira, de annyira ötlettelen vagyok!:)

Nem tudom,hogy fogjunk hozzá! A színe már meg van, mármint,hogy milyen legyen. De pl. nem szeretném csak simán egyszínűre, de nem tudom,hogy variáljam. Mi az első lépés? És a második? Úgy utálom magam,hogy nem vagyok kreatív. De valami nagyon szépet szeretnék neki!

Ti hogy csináltátok?


2011. aug. 10. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

mi rajzoltunk a falra, ha nincs kézügyességet, régi vetítővel is mehet:)

Meg mi pl csináltunk egy kék felületet, ahová vettünk világító csillagokat, holdat, és kék macis anyagból függöny is van rajta, ésnekünk alatta van a kiságy:)a mi szobánkban van, de csináltunk neki egy kis babasarkot, ami mintás, babás...

2011. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah és először tervezd el a berendezást, csak utána a festtést, hogy ne a festéshez kelljen rendezni a bútorokat, ha kész van akkor jössz rá hogy ez így praktikusabb lenne
2011. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiam szobája sárga. Szerintem ne fesd több színűre, elég macerás. Lehet kapni (én webáruházból rendeltem) falmatricát nagyon aranyos mintákban, én azzal dekoráltam. Most vonatos van a falon, de ha nagyobb lesz szeretnék állatkertet vagy tengert halakkal. Nem olcsó, de egyszerű. +mostanában katica-mánia van. Apró virágcserepet katicásra festettem, papírgolyóból fejet ragasztottam, zsenília szálból csápot, szárnyat. Egyesével, különböző hosszúságú zsinórokra fellógattam.

Bútorból szerintem nem kell sok. Nálunk pelenkázó, ami fiókos a ruháinak,fölötte egy polc, amin kis kosarakban tartok pelust, kencéket stb., mellette a kiságya + 1 kanapé nekem, de ez hamarosan kikerül onnan. Van még a padlón egy kicsi mintás szőnyeg. De ez ízlés függő, én szeretem az egyszerűt. Meg majd pár hónap múlva úgyis belakja a gyerkőc... Boldog babavárástbabázást!

2011. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! A falra festés az nálunk is terv. Van projector és azzal szeretnénk majd megcsinálni.

Kétszínűre azért szeretném,mert az adott szín két árnyalata is tetszik. Csak nem tudom,hogy hogy mutatna jól.

Bútort most megyünk nézni. Abban megegyeztünk a párommal,hogy hosszabb távra gondolkodunk, és olyanokat veszünk, ami nagyobb,hogy amikor már több cucca lesz, akkor az is elférjen.

De nyilván első a festés!:)

2011. aug. 10. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha két árnyalatban gondolkodsz, akkor válasszátok ketté a falat, alulra a sötétebb, felülre a világosabb kerüljön. Mesemintás (színes, macis, kedvenc figurás) bordűr a választékra.

Tehetsz fel dekormatricát, képeket.

A szobában előbb az legyen a fontos, hogy neked legyen praktikus. Úgy helyezzétek majd a bútorokat, hogy könnyen hozzáférj a babához, kézre essenek a dolgok. A bútoroknak nem kell csicsásnak lennie, könnyen tisztítható, lemosható felületek legyenek.

2011. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 színű a 3 fal (a negyediken nagy ablak van, oda nem lett új szín :)

A bútorok egységesen fenyőből, és fenyő színű bútorlapból vannak.

A falon gumidekor állatok vannak a kiságy fölött, ja bordűr is van.

Ahol a ruhásszekrény van, oda nem kellett dekoráció a falra, túl zsúfolt lett volna.

2011. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek annyira szépek:


[link]

2011. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!