Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos abortusz előtt állok...

Sajnos abortusz előtt állok nyiregyházán a josa andrás korházban fogják csinálni mire számitsak? Tapasztalatok akinek ott csinálták?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Ne állj abortusz előtt.
2011. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Egy értékes válasz basszus, minek ír az ilyen.


Sajnálom a dolgot, de én nem tudok segíteni, csak utálom, hogy mindig mindenbe belekötnek, és nem tudják mi az egy kérdésre válaszolni.

2011. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2011. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 és van egy 18hos fiam
2011. jan. 31. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
És az ilyen minek ír? Talán a te válaszod hasznos?
2011. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom hogy eltérés van-e a kórházak között.Hogy ott mi a helyzet, azt nem tudom.

Én sajnos Kistarcsán estem át rajta.

Testi kellemetlenséggel nem jár!reggel mentem du. jöttem haza, előtte már este az altatás miatt nem lehet enni, reggel már inni sem.Amúgy egy pár perces műtétről van szó, fizikailag egyáltalán nem kellemetlen, a vérzést leszámítva.

Kitartás!!!!

2011. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!