Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chicco Trio Living babakocsiró...

Chicco Trio Living babakocsiról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ez a kocsi maradt fenn eddig a rostán, és úgy látom, elég könnyű, sokig használható. Első baba lesz, nincs még tapasztalatom, várom a tiéteket.
2011. okt. 13. 14:21
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekünk nem Living, hanem Trio for Me van. Az ennek az előző szériája, és amiket azon "hiányoltam", azok ezen mind megvannak! Szerintem tökéletes babakocsi, és végig ki tudod használni. A Trio for Me-t én már a 2. gyerkőccel nyúzom, de meg nem mondanád róla, olyan szép még mindig... Én szeretem ezt a tolókart, praktikusan egybe tolókaros, de szatyrokkal tele lehet akasztgatni azért. :) Könnyű tolni, irányítani, a mózese bár nem túl széles, az én 4,5 hónapos óriás bébim még elfér benne (Lányom kicsi volt, őt fél évesen csak azért vettem ki belőle, mert már fel tudott állni.)

Amiben más, mint a for me, az a sportrész formája (sokkal jobb lett szerintem), a kupola, amit viszont nagyon nem szerettem a for me-nél, és ennek most már tök jó az is, meg hogy a hordozó máshogy csatlakozik picit a vázra (a for me hordozóját elég macerás rögzíteni). Ja meg ennek a hordozónak a szűkítője talán jobb már!

Összességében nagyon ajánlom!!!!!!!!

2011. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de végül nem ez a kocsi lett, az utolsó pillanatban máshogy döntöttünk. Pedig nagyon odavoltam érte, de rájöttem, hogy az új választás sokkal jobb. Azért köszi még egyszer!
2011. nov. 5. 15:46
 3/3 K Joli válasza:

Mi is ilyen babakocsiban gondolkozunk!

Vagy esetleg Peg Perego Piko 3.

Vagy tud valaki jó Többfunkciós babakocsit ajánlani?!

2012. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!