Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 évesnek jó ajándék a...

11 évesnek jó ajándék a Rubik-kocka?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem rossz ötlet. el lesz vele.:)
2011. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a fejtörtő, gondolkodtató dolgokat, akkor Neki találták ki! Viszont ha magamat nézem - enyhén szólva nem vagyok egy matekzseni -, akkor egy német nyelvű könyvnek jobban örülnék (imádom a nyelveket).
2011. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2011. febr. 7. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

az én keresztlányom is 11 éves. Hát elképzeltem mit szólna egy ilyen ajándéknak....

Szerintem miútán elmennénk egy laza mozdulattal kihajítaná.

Én inkább parfümöt vennék neki, vagy valami divatos ruhát. A mai 11 évesek már most tinédzserek sajnos.

2011. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak:

szeintem meg nevelés kérdése

11 éves fiam pl Legó-nak örülne, de a Kocka is jó ötlet

2011. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


11 évesnek eszemben sincs parfümöt venni, és egyelőre a divatozást is kerüljük. Átlagos, 11 éveshez illő, szép ruhái vannak:)


Szombaton kiderül, mit szól a kockához. Szerencsére ez a lány imádja a puzzle-kat, regényeket, logikai játékokat. Még nem lőttünk mellé eddig.

2011. febr. 8. 08:45
 7/8 anonim válasza:
100%

ha szereti a puzzle-t akkor biztosan örülni fog neki :)

testvérem 10 és probléma nélkül kirakja. de akkor fog neki iagzán örülni, ha valaki segít neki kirakni, magától soha nem fogja megtanulni, netről meg egy 11 éves nem fogja megérteni, szóval testvér, apuka vagy anyuka tanulja meg kirakni aztán segítsen neki :P

2011. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát végül is nem rossz, hogyha érdeklik az ilyesmi logikai dolgok, de az is lehet hogy unná
2013. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!