Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb,...

Mi volt a legextrémebb, legfurcsább vagy leghaszontalanabb ajándék, ami a csemetéd valaha kapott?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Bár még csak 4 hónapos, de a "legjobb" ajándék eddig az volt, amikor jöttek párom keresztszülei meglátogatni a babát, és kapott 1 pólót, ami 2 éves gyerekre jó, és egy 86-os rugit. Újszülött volt ekkor. Ja, és nekik is van gyerekük, tehát gondolhatták volna hogy nem ekkora kell...
2011. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Újszülöttként homokozó készletet hoztak be a kórházba. Mikor hazaértünk és kb. 2 hetes volt, akkor a párom egyik régi nagyon jó ismerőse jött látogatóba. Tőle lábbal hajthatós motort kaptunk.

Most volt 3 hónapos a lányom és 1 hete voltak látogatóba családbarát ismerősök. Tőlük pl. tanulj írni, tanulj számolni, tanulj olvasni könyveket kaptunk.

Apukám pedig tegnap hívott fel, hogy volt a Brendonba és vett egy etetőszéket. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy örülök neki... de most mit csináljak?! Az amúgy is kicsi lakásban, amúgy sem férünk el :]]]


Természetesen mindent megköszöntem és mikor volt időm rá, elpakoltam a szekrény legaljára.

Egyszer úgyis tudjuk használni, de jelenleg még csak a helyet foglalja.

2011. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A barátnőmtől hallottam egy vicces ajándékról. Két darab WC szűkítőt kaptak az ikrei, holott egy WC-jük van:)

Nálunk is volt érdekes ajándék.

A gyerekek újszülött korukban egy-egy aranyláncot kaptak a déditől. Csak megmutatta, nem adta oda, mondván majd 18 éves korukban. Közben meghalt szegény, amikor a gyerekek 9,10 és 15 évesek voltak. A láncok sosem kerültek elő, pedig szegény anyósom tűvé tette a dédi szobáját, aztán az egész házat.

2011. okt. 19. 11:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly karácsonyra az akkor 7 hónapos kisfiam furulyát kapott a nagyszüleitől amire rá volt írva, hogy 3 éves kortól ajánlott. Keresztszüleitől keresztelőre műanyag "tornáztatót" ami egy hét után szilánkosra tört, holott még nem is használta mert már volt pihe- puha játszó szőnyege.
2011. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi legjobb ajándékunk egy könyv. 3 hónapos a lányom. Először fogtam a fejem amikor megláttam, mert mikor kell majd ez neki. De nagyon szereti. Lapozgatom neki és csodálattal nézi!

A legjobb az, amikor hozzák a használt ruhákat, és a 3/4ük használhatatlan, mert vagy nagyon elkopott, vagy lyukas, vagy olyan ódivatú, hogy itthon sem adnám rá... Amúgy nagyon örülök a ruháknak, de én csak normálisakat adnék tovább.

Kapott aranyláncot is már. Persze hordani nem fogja, de azért nagyon kedves ajándék volt!

Kapott már olyan ruhát is (újat) ami már akkor kicsi volt rá amikor megkapta... Szóval inkább jóval nagyobb legyen...

2011. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Én annak "örülök", hogy mindenki hozzánk hordja a kinőtt gyerekruhákat. Nekem vannak a családban a legkisebb gyerekeim, az egyik kislány, és nincs is több kislány a családban.....és végülis örülnöm kellene, hogy kapunk ruhát, nem kell mindent megvenni...de még pár hónapos volt a lányom amikor zsákszámra álltak a garázsunkban az ovis méretű FIÚ ruhák, mondván, majd belenő, otthonra játszani mindegy, hogy fiús, hátha a kisebbik majd fiú lesz......

Tényleg fiú lett a kisebbik, de hát annyira nagy öröm nekem is, ha a bababoltban válogathatok....de szinte rossz érzés fog el, hogy ott van otthon a több zsák gyerekruha (8-10 évvel ezelőtti divat szerint), én meg vegyem az újakat.

2011. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomék az első látogatáskor egy Barbie babát hoztak az újszülött babánknak! Ezt lehetetlen überelni! Akkor röhögtem volna jobban, ha biciklit kap. :D

Persze, nyilván majd egyszer játszani fog vele, na de jobban örültünk volna egy csomag pelenkának. :)

2011. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Még meg se született a fiam, erre anyósomék hitelre vettek gyapjú ágyneműt neki oltári drágán..Alapból én utálom ezt a fajta ágyneműt, teljesen feleslegesnek tartom, ha mindenképp akartak volna ilyet, akkor elég lett volna 2-3 évesen, addig meg összespórolhatták volna a pénzt rá...Persze a legszebb az egészben, hogy miután odaadták rá egy hónapra kölcsön kértek tőlünk majdnem az ágynemmű felét, amit persze azóta is adnak vissza...:(Magyarul, mintha mi vettük volna meg szinte, pedig egy 4000ft-os pelenka csomag is jobban jött volna akkor:(
2011. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyós előszeretettel vásárol a gyerekeimnek elemes használhatatlan játékokat. Csak annyit tudnak, h zajt csapnak, a gyerekek meg bekapcsolják, aztán otthagyják. 2 percnél sohase kötötte le őket tovább.
2011. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Barbie babát már kapott az én 3 hónapos lányom is. Meg körbejárkáló hangosan zenélő babát is. Öröm a köbön :)
2011. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!