Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lakcímkártya újszülöttnek?

Lakcímkártya újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk. Most költöztünk ide, még nem vagyok ide bejelentve, és nem is tervezem már a szülés előtt. Ahhoz, hogy oda bejelentsék, ami az én lakcímem is, gondolom kell a tulajdonos hozzájárulása, nem?
2011. febr. 3. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kell

oda fogják bejelenteni, ahová te ÁLLANDÓRA vagy bejelentve.

gondolom albérletbe max, ideiglenesen, tartózkodási címen jelentkezhetsz be.

2011. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Teljesen igaza van az elsőnek!

Az állandó lakcímeden lesz a baba.

2011. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja...albérletbe, a tulajdonos engedélyével csak ideiglenesen jelenkezhetsz be. A pici pedig automatikusan az anyuka állandó lakcímére lesz jelentve.
2011. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok bejelentkezve ide, ahol élünk, pedig nem albi, apósom háza, bejelentkezhetnék, párom sem itt lakik papíron, ő is még a szüleinél lakik:) A gyerekeink az én állandó lakcímemen vannak bejelentve, szülői ház.


Ha az állandó lakcímed(szüleid révén, saját lakás) Szfvár Nekeresd utca 20, akkor a gyerekeidnek is az lesz az állandó lakcímük, azt is kell bediktálni a kórházban, tartózkodási hely, pedig az ami az albi címe, ez lesz a távozási címetek.

2011. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!