Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú babakocsit...

Milyen márkájú babakocsit vegyek decemberi újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Könnyű, multifunkciós, minden hasznos tartozékkal ellátott, babakocsit szeretnék. Fontos info, hogy autóval sokat utazunk és emeleti lakásban nincs sok helyünk a tárolásra. Milyet ajánlatok?
2011. aug. 14. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha hóban is akarod tolni, legyen nagy kereke.


Espiro?

2011. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Coletto austin a3!!!!!!!!


[link]

2011. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt hiszem célirányosan indulunk el és megnézzük ezeket a kocsikat "testközelből" is. Javasolták még a Tako Jumper kocsikat, ami nagyon szupernek tűnik.
2011. aug. 17. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Harmadik vagyok. Az a legjobb, amit tehetsz, hogy megnézed a babakocsikat élőben is. A Tako Jumper is jó, sokan dicsérik, hogy hóban is nagyon könnyű tolni, viszont maga a babakocsi nagyon nehéz. :( Az Espiro babakocsikat nézd meg mindenképp, főleg az Espiro Vectort, meg még tudom ajánlani a Chipolino Lumina-t is, nekünk olyan van, igazi terepjáró és nagyon könnyű. Ezt a kis videót is tudom ajánlani, hogy nézd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=mRrRgbvvqcg

Boldog babavárást! :)

2011. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagy segítséget kapok Tőletek, első babánkat várjuk, nincs tapasztalatunk babakocsikkal kapcsolatban.

Az Espiro vector-ról azt olvastam, hogy kicsi a mózes része. A téllel nem a hó a problémám, nem fogom hóban tologatni, csupán az, hogy hidegben be kell öltöztetni a kicsit és nem szeretném ha azonnal kinőné. :) A sport része pedig egyben dönthető, ami állítólag nem szerencsés...

Bár nem a tapasztalat mondatja velem.


A videót igyekszem többször megnézni :)

2011. aug. 17. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi baj nincs a kagylóüléssel!!!!(az ami egyben dönthető)

Nekünk legalább is nagyon-nagyon bevált!!!4

Nekünk volt a Coletto austin és annak kagylós az ülése,és csúcsszuper!!!

A Tako és e között vacilláltam,de a coletto győzött ,mert könnyebb...

Mindkettő lengyel egyébként a jobbok fajtából!

2011. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
amiet veszel :D
2011. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Peg Perego Classic
2011. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!