Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 hónaposomnak keresek...

20 hónaposomnak keresek tavaszra esernyőre csukható babakocsit. Neked milyen van? Melyik vált be?

Figyelt kérdés

Nézelődtem teszveszen is, bababoltokban is, de fogalmam sincs milyet vegyek. Sima egyszerű 5 ezer Ft-osat, kupola meg minden nélkül, ami nem is dönthető vagy legyen kupolás, dönthető, esetleg lábzsákos és esővédős?

Bár leginkább azért kell, mert sokat vonatozunk, buszozunk, játszóterezünk... ha esne az eső, akkor úgyis előveszem a mostani babakocsit, ami szintén nem nagy, és kényelmes cipelni, de a fiam már sokszor kikívánkozik belőle, ezért lenne jó az esernyős, összecsukom és mehetünk, ha meg elfárad kinyitom és pihenhet.


Segítsetek légyszi! :) Köszönöm!


2011. febr. 6. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy "legegyszerűbb" 5000-ft-os (valamennyivel több volt, pontosan nem emlékszem) nem dönthető, kupola nélküli van.

Már a 2. gyerekemmel használom, vagyis strapabíró. A célnak nagyon megfelel, könnyű összecsukni, szállítani, de tolni is könnyű.

(Nyárra én egy napernyőt felszeretem rá.

Tesz-veszen vettem, új volt.

2011. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Nézegetem őket, azt a kis kupola nélkülit is, meg kupolásat 15-18 ezer között. Nem tudok dönteni. :(

Még megrágom ezt Apával is.

2011. febr. 6. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy eladó egyszerű esernyőkocsim, kb. ötször használtuk, ha érdekel, írj privit!
2011. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-nak: ha a kérdezőt nem érdekli, esetleg én is írhatnék privit? Köszi!
2011. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!