Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tako, RAF-POL vagy Kunert...

Tako, RAF-POL vagy Kunert babakocsit ajánlanátok? Általában mi a véleményetek a lengyel márkákról?

Figyelt kérdés
Nem az első kocsink lesz, olyat szeretnék ami terepen jó, fix 4 kerekű, stabil, biztonságos a gyermeknek és persze kényelmes is. Télen a hóban lesz tolva, vidéken lakunk. Ha van jó vagy rossz tapasztalatotok, lszi írjátok le! Köszönöm!
2011. nov. 19. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NE ! Ha nagyot, fixet, kényelmeset és jól téliesíthetőt akarsz, akkor Bergon-t vegyél. Ezek a lengyel kocsik nagyon rossz minőségűek.
2011. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na igen,sok lebeszélő választ fogsz kapni.DE nekünk kunertünk volt,és én IMÁDTAM.Nagyon strapabíró,nálunk is rosszak az utak de tökéletesen lehetett tolni.És hóban is jó volt a nagy kerekei miatt.Én el is tettem a második babánknak.A környezetemben is van egy párnak is ilyen kocsija.Ha annyira rossz lenne nem hinném hogy ennyien megvennék.Én csak ajánlani tudom.
2011. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyit,a RAF-POL szinte ugyan az mint a Kunert VIP.

2011. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
1. vagyok. Nem véletlenül írtam,hogy ne. Nekem illetve a barátnőmnek is Kunert volt, sógornőmnek Raf pol. Kétlem, hogy mindhárman csak selejtes babakocsit vettünk volna. Sajnos az a ritka, ha semmi baja. Nyikorgott, a kerekek összevissza álltak, pedig egyikünk sem tanyán lakik, csak hogy értsd. Olyan gyorsan szabadult tőle mindannyiunk, amilyen gyorsan csak tudtunk. A bergon sokkal strapabíróbb, ilyet vettünk helyette.
2011. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is lengyel kocsink van, igaz, nem ezek a márkák, amiket te írsz (a mienk Wozkoland Herry).

Két gyerekemnél használtam eddig napi rendszerességgel, és még mindig nincs semmi baja az ég világon. Első gyerekemmel több mint egy évig, másodikkal 6-7 hónapig. Még csak ki sem fakult, annyira szép állapotban van.

Iszonyat strapabíró nagy dög. Hóban, terepen, rossz úton kiváló. Bevásárolni is remek, elbír még egy lovat is.

Hátránya: nehéz, bár nekem nem kellett emelgetnem, mert itt van lift. Összecsukva nagy, de amikor autóval mentünk valahova, arra a célra volt pici babakocsink is. Nekem csak úgy volt kényelmes tolni, ha felém nézett a babám, habár átfordítható a tolókarja, úgy mégsem volt jó volt, ha háttal ült nekem a gyerkőc.

[link]

2011. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

Nekünk Kunert volt, nagyon sz@r! Most nincs kedvem/erőm leírni, hogy miért nem ajánlom. Már egy párszor megtettem, ha visszanézed a régebbi kérdéseket, néhánynál ott a válaszom. De ha nagyon érdekel, holnap leírom.


Azt nem ismerem, amit az 1. ajánlott, de ezektől csak jobb lehet!

2011. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ellen példa vagyok,nekem Tako drifter volt,nagykerekü,nagyon jó kocsi!!!Egyedüli gondom hogy ha elromlott a nagylift a házban,nem fértünk be a kicsibe.Télen a hóban tökéletes.Mikor lecseréltem egy hauck malibura,hogy kissebb legyen,utánna leesett még a hó,alig tudtam hazajönni vele.Már most előre félek a téltől a sportkocsival.Amúgy a bababizis ahova beadtam a takót,hamar eladta,mondta nekem hogy a legjobb kocsi ami ott volt azok közül,egy álom tolni.Szóval én a takot ajánlani tudom!
2011. nov. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunertünk van és több, mint 1 éve használjuk.

Túl élt eddig egy telet és semmi problémánk nem volt/van vele.

Nem nyikorog, nem állnak szanaszét a kerekei, a fékek is jók és teljesen kényelmes tolni.

Én napi 2× tolom 2-3 órán keresztül jó pár hónapja.

Ja és tanyán élünk ... Ezek szerint én nem selejtet fogtam ki!


Ettől függetlenül érdemes körülnézned a 'piacon' milyen babakocsik vannak még ebben az árfekvésben.

Amúgy itt olvasni fogsz hideget - meleget. Érdemes a környékeden körbenézned, hátha valakinek ilyen babakocsija van, amiket felsoroltál. Ott látod és hallod, hogy milyen.

2011. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Kunert volt, örülök,hogy megszabadultam tőle!!!


Az elején nagyon szerettem,gyönyörű rózsaszín, nagy, könnyű volt télen a hóban tolni, és egy idő után (2-3 hónap) jöttek a problémák. Nyikrogott a kereke, a csavarok folyamatosan fellazultak stb.Garanciás ezért visszaküldtem 6 hétig!!!!! volt oda a megbeszélt kettő helyett és a folyamatos zaklatás ellenére sem kaptam cserekocsit. Amikor visszakaptam,majd szörnyet haltam, össze csikargatva, olajozva, retkesen,porosan a hibákat részben kijavítva kaptam vissza., NO COMMENT.

2011. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Nyikorognak a kerekei?

Minden babakocsinak nyikorognak a kerekei!Be kell zsírózni vagy fújni.Mi is be szoktuk zsírózni és nem nyikorogtak.És a kerekei se álltak össze vissza.És nyugodtan lelehet pontozni.Mert egy másik kérdésnél is ahol ajánlottam szépen lepontoztak.Csak tudnám miért?Mindenki azt ajánlja ami neki jó.És nekünk nagyon bejött,semmi gondunk nem volt vele.

2011. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!