Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok babás oldalakon...

Szoktatok babás oldalakon "fórumozni"? Nem szoktak viták, klikkesedések lenni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ez általános dolog-e, vagy csak én fogom ki mindig.

Egyébként nyitott vagy zárt fórumra írogattok?


2011. febr. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

zárt fórumra

nincs klikkesedés kevesen vagyunk

amúgy sincs mert jót akar mindenki nem veszekedni járunk fel.

nem kell hogy általánossá váljon.

2011. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig mindegyikben csalódtam.
2011. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilt forumba,kesobb lett zart.klikkesedes nincs,akiknek nem teetszik nem ir oda tobbet.

5eve ugyanazokkal forumozok.

2011. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig kifogom :(

Van klikkesedés rendesen...no meg a másik szapulása ha nem tud minden nap feljönni stb.

Így már nem is írok sehova, csak ide jövök nézelődni...de itt is egymás torkának esnek az anyukák.


Látszik sok a szabadidejük

2011. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is megszívtam...

Itteni anyukákkal kezdtem más helyen fórumozni, és eleinte minden szépnek és jónak tűnt! Aztán szép lassacskán megmutatkoztak az igazi személyiségek, és néha úgy érzetem magam, mintha a GYK-n lennénk, csak a szapulás ment.

Ott is hagytam a csapatot, és tudom, hogy nem én voltam az egyetlen aki így tett.

Mostmár inkább nem is kezdek fórumozgatni, mert eddig mindig azt tapasztaltam amit Te is írtál.

Ha valakivel nagyon megtalálom a közös hangot, azzal meg inkább emailezek, iwiwen levelezünk!

2011. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! 2 gyerekem van, mindkettő fogantatásakor elkezdtem olvasni-írni az adott időben születendő babák topikjába.

A nyílt fórum egyiknél sem érte meg a gyerekek 1 éves szülinapját. Az első darabokra hullott, pár emberrel levelezgetek, a második hamar zárt lett, itt viszonylagos a béke, de időről időre előjönnek vélt vagy valós sérelmek, amik aztán felkavarják az indulatokat...

Pedig jó dolog lenne, nekem főleg, mert még akkor is alig találkozom anyukákkal, amikor kimegyünk sétálni...

2011. febr. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!