Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 91 napnál idősebb terhességr...

A 91 napnál idősebb terhességről szóló orvosi igazolásnak pontosan miket kell tartalmaznia?

Figyelt kérdés
Arra az igazolásra gondolok, ami a családi adókedvezményhez kapcsolódó 91 napnál idősebb terhesség alátámasztására szükséges.
2011. febr. 8. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Iagolom, hogy .... 2010.10. hóban betöltötte a terhesség 91. napját....

Adatok...taj, név, stb


orvos aláírás, dátum...

2011. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég, ha csak az év és hónap van megjelölve a terhesség korát illetően? Nem kell a pontos dátum, hogy mikor telt le a 91. nap?

Köszönöm előre is!

2011. febr. 8. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a dátum kell,amikr betöltötte amagzat a 91. napot, tehát a jogosultság kezdete.

De van a dokiknak erre formanyomtatványuk...

2011. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez lett volna az én kérdésem is. A papírt a nőgyógyász vagy a háziorvos állítja ki?
2011. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy a nőgyógyász állítja ki, legalábbis tőle fogom kérni.

Ezek szerint nem nekem kell vinni egy előre megfogalmazott igazolást, hanem a dokinak van erre formanyomtatványa???

2011. febr. 8. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
szia. a nődoki állítja ki. Én mondtam, hogy kell az igazolás a családi adókedvezményhez és az asszisztens már nyomtatta is. Doki aláírta. Pontosan szerepelt rajta, hogy hányadik napon voltam 91 napos terhes.
2011. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!