Mivel védekezzek majd?

Figyelt kérdés

2. terhességem végén vagyok, nem szeretnénk több babát. Spirálom volt a 2 között, de szex közben éreztem, nem volt túl jó, meg nagyon hosszú mensit csinált. Gyógyszert nem akarok szedni, elvből nem szeretem, meg hízok is tőle és szülés után szeretném megint csúcsformába hozni magam :)

Hallottam ilyen-olyan zselékről, helyi cuccokról, de mindenki mást mond, és konkrétumot senki. Mi létezik még a gyógyszeren és sprálon kívül ami megbízható?

(ja és van PG/53-am, ezt is fogom használni, de nem bízom benne 100 %-ban :))


2011. febr. 11. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évig Pharmatex krémet használtunk a 72 gr-osat, mert az volt a legolcsóbb a pharmatexekből és a legkényelmesebb. Hatásossága az orvos szerint, mint a gyógyszernek, ha be tartod a szabályokat, ami a mellékelt papírba le van írva. Persze az sem baj ha a pg53-al rásegítesz, de én akkor nem használtam és nem estem teherbe. Nem szedhetek gyógyszert. A pharmatexnek van tabletta(csípett minket), kúp( nem próbáltam), kisadagos krém( ez drága), 72gr-os krém (ez jó volt), 24 órás szivacs( drága és éreztük hogy ott van).
2011. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi használtuk a pharmatexet, rendesen, utasitás szrint, 2 gyerekünk van,akik e mellett fogantak :-)

Utána mirena spirálom volt, ez nagyon drága, de nem érzed, mert nem fém és az első év végére a vérzésem is totál elmaradt.

Mikor levetettem elsőre sikerült a baba

Most sterilizáltatom magam, mert ugyis császárral szülök

2011. febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex mellet terhes lettem.
2011. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
második: hogyhogy elmarad a vérzésed? ez hormont tartalmaz?
2011. febr. 11. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Mirenám van és vagy elmarad vagy csak nagyon kevés lesz a vérzés.Igen!Hormonos spirál!
2011. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!