Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni ilyen játékot...

Hol tudnék venni ilyen játékot, egy éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Imád dobozokba ki-be pakolni, nagyobb gyógyszeres dobozokba is, de hamar tönkremennek.
2011. febr. 11. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben....
2011. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nigra ***** válasza:
100%
vegyél neki sütifaló bödönt vagy csak simán rakd körbe játékokkal és adj neki egy nagyobb kartondobozt :)
2011. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze azt csinálom, de valamilyen játékra gondoltam, és az a sütifaló, mit tud?
2011. febr. 11. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyévesem is mindent szeret pakolni, leginkább mindent jó messzi az eredeti helyétől. A sütifalóhoz hasonló, de annál jóval olcsóbb játékot vettünk neki mi is. A különböző alakzatokat kell belehelyezni az edénybe. Ezer és kétezer Ft között van az ára.Nagyon szereti, bár ez még közös játék, mert egyedül még nem tudja beleilleszteni és a helyét megtalálni az alakzatoknak.
2011. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Formabedobó a neve. 100ft-osan vagy játékboltokban, de akát itt a neten is megtalálod.
2011. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de formabedobója már van!
2011. febr. 11. 13:27
 7/8 Nigra ***** válasza:
a sütifaló villog, zenél énekel és ha belenyúlsz dalol:) nagyon édes, az én lányom imádja szerintem megéri
2011. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kockafalo zsiraf is erre valo: [link]


A nagyobbik gyereknek vettem, amikor pici volt, de o nem igazan szerette. Az occse annal inkabb.

Amit meg remekul lehet pakolgatni es kesobb is jo:

[link]

A nagyobbik gyereke, pont ilyen dobozos. A kicsi arra hasznalja, hogy kipakolja az osszerakott kockakat, szetszedi, osszerakni meg nem tudja, visszapakolja. Azon kivul, hogy utana ossze kell szedegetni - mert neha eldob egy-egy darabot es nem akarom, hogy elkallodjon - nincs hatranya.

2011. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!