Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titi triton babakocsit szeretn...

Titi triton babakocsit szeretnék majd venni. Hol lehet legolcsóbban beszerezni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül kell új.

A sportrésze is vízszintesig dönthető?

Télen 4-5 hónapos lesz. Tudom még használni a mózest?


2009. febr. 11. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, vagy a vaterán vagy a teszveszen láttam ma 35000Ft-ért, szerintem jól néz ki, de gyenge a váza.
2009. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor vedd meg ezt a fajta babakocsit ha alacsony vagy,én a 170 centimmel oda álltam mellé és elkapott a nevetés.Nagyon kicsi,alacsony és a mózese is pici,nem biztos hogy kényelmes lesz egy 4-5 hónapos babának.
2009. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ennyit találtam kapásból, és mindkét helyen akciós. Különböző hirdető oldalak is tele vannak ilyen kocsival.Annyit tudok róla, hogy lengyel gyártmányú és PC koppintásnak tűnik. Élőben nem láttam ilyen kocsit. Így a képek alapján nekem úgy tűnik, hogy ezt a mózest pont a télre fogja a gyerkőc kinőni.

2009. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Első látásra beleszerettem, de kezdek rájönni, hogy lehet, hogy nem ez lesz a jó megoldás.

Augusztus végi lesz a baba, úgyhogy kb. fél éves koráig jónak kellene lenni a mózesnek, mert első télen abban szeretném vinni.

A párom majdnem 2 méter, és szeretném, hogy néha ő is tologassa azt a babakocsit, úgyhogy másik után kell néznem:)


Az első babámmal Bergon volt, azt a fajtát (meg hasonlót) nem szeretnék.

Mit ajánlotok?

És az ára ne legyen a csillagos ég!

2009. febr. 11. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a quinny buzzt ajánlanám. Újjonan drága, de vaterán, teszveszen, express használtan, nagyon jó állapotban negyede áron meg lehet vásárolni a szettet, vagy darabonként összeszedni. A mózeset hatalmas, maga a kocsi magas, még hosszabbítható a tolókarja, s nagyon könnyen kormányozható, könnyű kinyitni a vázt, masszív kocsi, s mindent rá lehet rakni mint a titi tritonra. Annó én is a titit néztem ki, de én is gyengének találtam, s nekem is párom 190, alacsonyvolt hozzá képest, de ez egy nagyon szuper kocsi! Nézd meg valamelyik bababoltban, s ha megtetszik, akkor használtan szép állopotban jó áron lehet találni!


[link]

2009. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi a pandában vettuk.

a mozest hamar kinovi, az tény, viszont én ugy szamolom - lehet rosszul, hogy a mozes-sportkocsi atmenetnek be fogom kotni a vazra az autós hordozót.

de lehet, hogy rosszul gondolom, es az nem lesz megfelelo.

mindenesetre ha megis titit veszel, akkor vigyazz, mert kétféle kereku van, kozepes meg nagy, en ajanlom a nagyobb kerekut, ha olyan helyen laksz, ahol van jatszoter meg park meg göröngy

2009. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél!

Mi is a pandában vettük, nagy kerékkel. Szarul van megcsinálva, és állandóan kiesik valamelyik hátsó kereke. Ezt nem olyan nagy élmény minden 3. séta alkalmával úgy visszaütögetni, hogy közben benne alszik a gyerek. A váz meg már most egyfolytában nyikorog. Nem is tudom, hogy fog kibírni mégegy gyereket.

A mózes tényleg nagyon rövid, most 5 hónapos a fiam, és éppenhogy elfér benne. Viszont ülni még nem tud, a sportrészben meg elveszik, azt meg teljesen vízszintesbe nem lehet rakni. Ez is tökjó, mert általában hason tud csak elaludni.

Szerintem átmeneti megoldásnak én is a hordozót fogom rátenni, jobb híján.

Már nagyon bánom, hogy ezt vettük, mert ahhoz képest elég sok volt.

Hasonló áron volt a BabyPoint V3, mikor néztük, de az összecsukva nekem nagyon nagynak tűnt.

2009. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Az én férjem is magas, de nekünk bevált, mivel a karfa állítható! A mózest hossztól függően növi kis gyorsan. Az én kisfiam 58cm-vel született és 4 hós korit tudtuk használni. Utána a hordozót használtuk. Igaz akkor már nyár eleje volt. Mi nagyon meg vagyun vele elégedve, mi is a pandababaházban vettük. Semmi baja. Soha nem esett szét a kereke. Amúgy garis, szóval az előttem szólónak ajánlom, vigye vissza és megcsinálják. Én a legelső vásárló voltam, mikor megnyitott, és mi nagyon elégedettek vagyunk velük. Amúgy épp árulom, bár még nem nőtte ki a Kisfiam, de már nem kell. És még garanciális is!!! Piros és kitűnő állapotban van.
2009. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közben visszavittem. :)

Kicserélték a kerekét, azóta jó, úgyhogy nagy felfújható kerékkel ne vegye senki, mert az a gond, hogy egyszerűen rosszul csinálták meg a kereket.

2009. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!