Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetném el a fogyókú...

Hogyan kezdhetném el a fogyókúrát? 2 hónapos a kisfiam, akit szoptatok. Plusz 10 kg van rajtam, és szeretnék elkezdeni fogyózni. Hogyan csináljam, hogy a tejem ne apadjon? Milyen tornát kezdhetek el?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogyózz, hanem ahogy írtad is, mozogj! Nagyon jók lehetnek pl. Rubint Réka 20 perces dvd-i! Annyi időt még talán ki is tudsz szorítani! Ha minden nap csinálod, szerintem szép eredményt tudsz vele elérni. Ha meg már nem szoptatsz, akkor beiktathatod a diétát is!
2011. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogyózás alatt azt értem, hogy abbahagyom a rengeteg édesség evését, és éjszaka sem nyitom a hűtőt ki. De emellett tornázni is szeretnék, csak azt nem tudom, hogy melyikkel kezdjem, hogy a tejem ne apadjon. A Rubint Réka dvd nem elég kemény? Nekem most csak az számít, hogy a babámat tudjam még mellette szoptatni is.
2011. febr. 14. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Rubint Rékáztam és Alexandráztam terhességem előtt, viszont akkor abbahagytam.

7 hónapos a gyermekem, még szopik, igaz, kb. 4 kg felesleg van még rajtam, zavar engem is, de én is csak az étkezésre figyelek. Nem akartam kockáztatni a tejemet azzal, hogy esetleg megerőltetem magam, hiszen elszoktam már a tornától.

Viszont nagy séták, esetleg biciklizés szerintem jót tehetnek, kíméletes mozgásformák.

És lehet, hogy a szoptatástól még fogyni is fogsz! Türelem, megértelek, én is szeretném a régi külsőm, de amikor azt látom magam körül, hogy annyi édesanya alig pár hétig tud szoptatni, és nagyon szomorúak emiatt, áldásnak érzem, hogy nekem még mindig van tejem, és nem is vagyok hajlandó kockáztatni.

Jön a tavasz, lassan jönnek az idénygyümölcsök, jobban oda fogunk tudni figyelni arra, mit eszünk.

2011. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én R.R Baba-mama tornájával és Béres-Détár szülés utáni tornájával kezdtem. Aztán fokozatosan egyre keményebb és hosszabb edzéseket csinálok, igyekszem elmenni hetente 1-2× futni is. (Ez utóbbit csak akkor csináld, ha találsz egy JÓ sportmelltartót. Nekem csak a harmadik vásárlás jött be :( )

A fiamat ilyen edzés mellett másfél évig szoptattam, akkor is ő állt le. A lányom 3 hónapos múlt, most is így csinálom és rengeteg tejem van.

Sok sikert!

2011. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!