Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lattal ilyen tancolo, eneklo...

Lattal ilyen tancolo, eneklo babat/allatfigurat valahol mostanaban?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlora gondolok: [link]


Tudom, hogy nem egy extra minoseg, de a kisfiam kapott masfel evvel ezektol a nagyiktol egyet es nagy kedvence volt. Kb 25-30 cm magas, szerintem olcso kinai jatek kategoria, kb 2000 forintert vettek a szuleim a helyi lim-lomos boltban.

Az egy kosaras fiu volt, rocky dalt zenelt, amikor a kezet megnyomtuk es tancolt, ugrott egyet-egyet.

Kozben szuletett meg egy gyerek es a picinek is nagy kedvence lett ez a jatek, de most felmondta a szolgalatot.

Abban a boltban mar nem tartanak ilyet, ahol vettek a szuleim es a kinai boltban sem talaltam, ahol jatekokat is arulnak, de nagyon szeretnem potolni.

Az uncsiteso is kapott akkor egyet, az szamar volt, szinten ritmusos, porgos zenet jatszott es az menetelt.


Te lattal ilyen jatekot mostanaban valamelyik boltban?

Van tipped, hogy hol keressem?


2011. febr. 14. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagyobb játékboltba vagy tesco, cora ilyesmibe biztosan kapsz.

Az én fiam is most kapot nagyanyámtól táncoló Mickey Egeret a Jingle Bellst énekli. :S


De közbe mintha találtam volna hasonlót:

[link]

2011. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!