Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Van olyan, hogy az...

Szülők! Van olyan, hogy az egyik gyereketeket jobban szeretitek? És ha ikrek?

Figyelt kérdés
Még elég sok időm van addig, de néha már azon izgulok, hogy mi lesz, nem fogom-e egyik gyerekemet jobban szeretni a másiknál? Mert nagyon nem szeretném, de előfordulhat ilyen? vagy egy szülő nem tud ilyet meghatározni, hogy "jobban" szereti vagy sem?
2011. febr. 15. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is nagyon féltem ettől. Most 9 hónapos a kicsi és azt kell mondjam, hogy nem jobban és nem kevésbé szeretem, csak máshogy. Őt ezért, a másikat azért. Mindegyikben mást, mivel mindegyik más. Ne aggódj. :)
2011. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Maximálisan egyet értek az elsővel!

Az enyémek 1 és 3 évesek, mindkettő fiú és mégis valahogy teljesen máshogy szeretem őket. De mindkettőt nagyon!

2011. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Két gyerekem van, az egyik 16 hónapos, a másik 30. Mind a kettő nagyon más. Az egyiket ezért, a másikat azért szeretem. De nem tudnék különbséget tenni közöttük. És még tudod mi a furcsa? Attól féltem, hogy majd kevésbé fogom tudni szeretni a férjemet. De minden egyes gyerekkel egyre jobban szeretem. Azt is furcsának tartom, aki azt mondja, hogy a gyerekeit jobban szereti. Én egyikük nélkül sem tudnék élni.
2011. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ikreim vannak, én ugyanúgy szeretem mind2-őt!
2011. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4 éves pasim van meg egy 7 hós lányom.A kicsit azért imádom mert lány és olyan aranyos meg mindent imádok rajta.A fiam meg a várva várt kincsem (7 év után jött)a kis pasim.Olyan édes mikor felöltözöm és mondja anya jól nézel ki a stílusa a beszéde a gyönyörű feje.Mindkettőt imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem tudok külömbséget tenni.Eleinte rosszul éreztem magam nem éreztem magam jó anyának mert amikor pici volt a lány nem tudtam a kisfiúval annyit foglalkozni mint amennyit akartam nem tudtam annyit játszóra vinni és ezt ő féltékenységi rohamokkal toleráta nekem vissza volt mikor már rákiabáltam utána sírtam magamban hogy hogy lehetek ilyen bunkó hogy amiért itt a kislány a fiú bünhődik.De ahogy nagyobb lett a kislány és már nem volt annyira hasfájós rendeződött minden.A kis pasim tartja neki az üveget ahogy eszik a kislány, segít fürdetni, pelenkázni, kiviszi még a pelusát is.Na ilyen kis hapsit nem lehet imádni???És amikor haza jön apa elviszem csak a fiút játszóházba ,vásárolni ide-oda.
2011. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak: egy fiú, egy lány. Mindkettőt egyformán szeretem. :)
2011. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!