Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülésem óta sokkal érzékenyeb...

Szülésem óta sokkal érzékenyebb a gyomrom? A múltkor olyan fájdalmam volt, hogy csak a szüléshez tudom hasonlítani.

Figyelt kérdés

A meleg tésztaféléktől van. Már a pirítóst sem tudom megenni. A főtt tésztákkal is gond van az utóbbi időben pl spagetti. A meleg pizzával meg meg is lehetne ölni engem. Miért van ez a terhességem alatt, előtt nem volt ilyen problémám, lehet összefüggés.

A múltkor a rakott tésztától olyan beteg voltam hogy mondtam a férjemnek hogy a szülési fájdalomhoz tudnám hasonlítani. Teljesen lefehéredtem a szemem alatti rész elfeketedett és tekeregtem az ágyon már majdnem mentőt hívtunk.


2011. febr. 17. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy lisztérzékeny vagy?A terhesség előhoz lappangó betegségeket.

Kivizsgálás kellene.

2011. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy hasi uh-ra, nekem epekövem lett a terhesség alatt.
2011. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha hagyom teljesen kihűlni a tésztaféléket semmi bajom tőle, de ha egy kicsit is langyos végem van.
2011. febr. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!