Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt veresegyházi...

Vannak itt veresegyházi anyukák? Nőgyógyászt keresnék.

Figyelt kérdés

Októberben költöztünk veresre, pár napja tudom már hogy terhes vagyok.

Nem voltam még nőgyógyásznál, és itt veresen vagy Gödöllön keresnék.

Tudnátok ajánlani? Nem magánrendelésre gondoltam azt nem tudjuk kifizetni.


2011. febr. 17. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Gödöllői sztk-ban csak egy doki vezetheti a terhes gondozást és ő :Dr Vámosi Tamás!Nagyon jó doki....normális nem bunkó és tényleg lelkiismeretes! :)
2011. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is Gödöllőn dr. Vámosi Tamást ajánlanám.Szimpatikus orvos, nem lekezelő és ha kérdésed van, nem csak annyit mond hogy "Csak mert.." (mint sajnos sok orvos), hanem értelmesen, kedvesen megválaszol minden kérdést, elmagyarázz minden döntését.


A Misszióban rendel dr. Szőke Béla és dr. Vándor Béla

Vándor doktort nem ismerem, de dr. Szőke Bélát szívem szerint megfojtanám.

2x voltam nála, első alkalommal szimplán lekezelő volt és bunkó.

Második alkalommal épp ő volt bent amikor én beérkeztem 32. hetes terhesen hogy ömlik belőlem a vér, és közölte hogy várjak a soromra, majd pedig mire végre rám nézett képtelen volt megállapítani hogy mitől vérzek...

Szóval őt nem ajánlom.


A környékben tényleg dr.Vámosi a legjobb és időpontot is emberi időn belül lehet nála kapni.

2011. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.
2011. febr. 18. 20:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok véletlenül hogy akkor is mehetek Gödöllőre ha még nem vagyok állandóra átjelentkezve?
2011. febr. 18. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt sajnos nem tudom, de hívd felőket:


[link]


Itt fent van minden, a telefonszámuk is.

2011. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy mehetsz! :) Az én férjem is még pestre van bejelentve de már sokszor volt az sztk-ban! :) Ha rákérdeznek kicsit füllents hogy Gödöllőn lak albérletben vagy valami ilyesmi! :);)
2011. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!