Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó nőgyógyászt tudtok ajánlani...

Jó nőgyógyászt tudtok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
18 vagyok és esedékes lenne egy első nőgyógyászati vizsgálat,az SZTK orvosokról csak rosszat hallottam anyuék orvosa pedig fizetős és nem szeretnék erre most pénzt áldozni.
2011. máj. 29. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Halász Domonkos,sztk:Újpesten,magánrendelő:13ker.,kórház:Uzsoki.

Fiatal,nagyon jó doki,nála szültem,csak ajánlani tudom!

2011. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Melyik keruletben vagy?

En tobb dokinal is jartam mar.

Sokaig Dr. Boisko Klarahoz jartam, o nagyon jo orvos, alapos. Nem boszavu, viszont nem is hangulatfuggo, komoly, de kb mindig ugyanolyan. Nyiltan el kell mondani, hogy miert mesz, ha problemad van akkor azt is es tenyleg alaposan megvizsgal. O a 9. keruleti sztk-ban is rendel, de mashol is, talan az Istvan korhazban. En mindig a 9. keruletbe jartam hozza, az a fontos, hogy idopontot kell kerni az o rendelesere, mert tobb doki is van, nem biztos, hogy hozza kerulsz.

A 3. keruletben a Margit korhazba is erdemes menni, en ott Dr Ruzsvanszky Istvanhoz jartam, o is jo orvos, de van egy stilusa, amit nehanyan nem szeretnek. Vannak furcsa poenjai, elofordul, hogy kesik, de egyaltalan nem bunko.

Viszont vannak fiatal orvosok, Dr Burik Zoltan, Dr Magyar Attila, az o stilusuk kifejezetten jo, meg lelkesek es empatikusak.

Utobbi kettonek a Vorosvari uton van szakrendelese, oda erdemes menni hozzajuk.

Ezen a linken meg is nezheted oket, elerhetoseget is talalsz: [link]

O pedig Dr Boisko: [link]

Ezek szerint a 16. keruletben van maganrendeloje, de keress ra, mert en tenyleg ugy emlekszem, hogy a 9. keruleti sztk-n kivul es a maganrendelesen kivul meg tobb keruletben is szokott rendelni sztk alapon.

2011. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi


a 9. kerületben lakom amúgy.

2011. máj. 29. 14:28
 4/10 anonim ***** válasza:

XI kerülti sztk-ban a Balogh doki.

Van magánrendelése is, de sztk rendelésben is ugyanolyan jófej az emberrel (magán dokira nem lenne pénzem). Nekem ő már a sokadik dokim volt és végül nála állapodtam meg.

Már sok barátnőmet küldtem hozzá és még sosem volt rá panasz.

2011. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 29. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
én a mávba jártam szabó dokihoz most már magán de a kelemen doki is jó ö még rendel.én vidékröl jártam fel oda.
2011. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
G1 intézetben kéne szétnézned. Színvonalas, nagyon kulturált, kedvesek, figyelmesek, én amióta oda járok minden stressz nélkül megyek nőgyógyászhoz.
2011. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj! Nem figyeltem, hogy olyat keresel, ami nem fizetős. Akkor a G1 tárgytalan.
2011. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.


semmi gond utolsó:)

2011. máj. 29. 20:05
 10/10 A kérdező kommentje:

és amúgy milyen a vizsgálat mit fog csinálni az orvos?

nagyon fáj?(rákszűrés meg ilyesmik)

2011. máj. 30. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!