Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová mehetnénk el féléves...

Hová mehetnénk el féléves babánkkal hétvégén egy fél napra hármasban kikapcsolódni kicsit?

Figyelt kérdés

Szoptatom, így a kaja nem nagy ügy. Wellnesst ne ajánljatok, nem vagyok olyan formában, hogy be merném vállalni a fürdőruhát...

Egy kicsit jő lenne kiesni itthonról, de a szabadba ilyen hidegben nem mehetünk hosszabb távra.


2011. febr. 24. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
pegig én pont arra gondolta hogy ki a szabadba.fel lehet már őltőztetni.vagy ha gondoljátok szálloda.
2011. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő még ahhoz kicsi, hogy bármi is érdekelje különösebben. Én pl. a tropicariumot választanám, vagy valami hasonlót. Igaz, őt még nem nagyon fogja érdekelni, de ti legalább kimozdultok egy kicsit.
2011. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szió!


Én is hasonló cipőben vagyok, nekünk is fél éves a babó, csak nekem nem szopik, hanem fejem neki...:-(

Mi is nagyon vágynánk már vhová..

Ha szerettek kirándulni, sétálgatni, akkor van egy jó kis hely, Felsőtárkány/Szikla Panzió gyönyörű kirándulós, vadászházas, és megfizethető(volt legalábbis 2 éve). Kicsit retró de Én bírom az ilyen helyeket, laza, nem kell görcsölni, és már voltunk vagy 3x, és sosem volt tele, tehát nyugis is, és közvetlen az erdő szélén van.

ennyit találtam róla, ha esetleg...:

[link]


Minden jót!

2011. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Félévessel bárhova, már nem kicsi.

Akkor korában már nyralni, hétvégézni is voltunk.

2011. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi férjemmel hamarabb valami kisebb kirándulásra gondoltunk, nem ottalvósra, csak úgy mászkálni kicsit. Túra, skanzen, állatkert a hideg miatt kilőve. Plázázni nem akarunk. Múzeumokban túl nagy a csend, nem tudom hogy fogadnák, ha sírni fog... Milyen más helyre mehetnénk?

2011. febr. 25. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:

22.18 vagyok

Jaaa, igen, írtad is, hogy csak fél napra...:-) bocsi


Ringató???? ismered?

www.ringato.hu

Mondjuk nem mindenki ilyen beállítottságú, meg ez nem olyan hosszú, de a babók nagyon élvezik állítólag...mi is mostanában akarunk majd menni...

2011. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!