Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ellopták a babakocsimat, a...

Ellopták a babakocsimat, a XI. kerületből az ajtónk elöl! Hogyan tudnám "megkeresni"?

Figyelt kérdés

Már voltunk a rendőrségen feljelentést tenni,de nem hinném,hogy túlzottan foglalkoznának az üggyel.

Bé-bé go tipusú babakocsi volt,nagyon szerettem,mert tágas a belseje.Újat nem nagyon szeretnék venni,mert már lassan jó a sportkocsi(csak hideg van).Tud valaki tanácsot adni,hogy hogyan lehetne megkeresni?


2009. febr. 16. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát először is nagyon sajnálom ami történt. Micsoda világ van, babakocsit lopnak...Szerintem nem tudsz sokat tenni, esetleg figyeled a hirdetéseket, hátha így próbálják meg eladni és megismered. Esetleg ha bababizományi van a környéken, oda is bemehetsz szólni.
2009. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva! Mi is a kerületben lakunk, melyik részén laktok?
2009. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Albertfalván,a Kondorosi lakópark mellett.

Ráadásul most hallottam,hogy a Kondorosi lakóparkban valamelyik éjszaka 33 tárolót törtek fel.

2009. febr. 16. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Albertfalván lakunk, hát most nem nyugtattál meg. Ki volt kötve vagy láncolva?
2009. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem,de elvileg zárt a folyosónk,illetve a kapun csak kóddal vagy kulccsal lehet bejönni.Ja és két szomszédunk rendőr!

Az első válaszolónak köszönöm a tippet,valószínű hogy élni fogok vele.

2009. febr. 16. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a tolvaj feltenném a teszveszre vagy a vaterára.
2009. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy eladni lopta el, lehet, hogy saját használatra.
2009. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a Teszveszen és a Vaterán is folyamatosan nézem.Ha a környéken fogja használni és meglátom akkor megismerem,mert van 1-2 jellegzetesség rajta!Ráadásul nem tudja sportkocsivá alakítani mert a hozzávaló felszerelés nálam van!
2009. febr. 17. 07:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

tényleg sajnálom...

mi is tömbben lakunk, de én nem merem egy percre sem kint hagyni a kocsit, mindig bevisszük az előszobába, szerencsére jól elfér ott.

2009. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért írd meg, ha sikerült a nyomára bukkannod! minden jót!
2009. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!