Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM-es Bababónusz programra...

DM-es Bababónusz programra január közepén adtam be az adatlapot, azóta még semmit nem küldtek. Mikorra várható, hogy küldenek kuponokat, stb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én semmit sem kaptam, már több mint egy éve regisztráltam, de nem is foglalkozom vele, a boltban azt mondták küldik majd....na azóta is!
2011. márc. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hívd fel az ügyfélszolgálatot!

Én 3 hónapig voltam türelmes, utána telefonáltam, adategyeztetés után kb. 1,5 hónappal küldték a kuponokat.

Babás-mamás kedvezmények, végösszegi kedvezmény + C&A 50%-os babaruha kupon. Most, hogy 6 hónapos lett a babám, már idejében küldték a következőt.

2011. márc. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor a Baba bónuszra jelentkeztél, akkor hozzájárultál az adatlapon ahhoz, hogy postai úton küldhessenek a címedre kuponfüzeteket, tájékoztatókat, reklámanyagokat?

Mert ha esetleg nem, akkor vszínű ezért nem kaptad meg.


Ha hozzájárultál, akkor is előfordul, hogy nem postáznak... nekem a kezdő csomagot odaadták az üzletben, amikor leadtam a jelentkezési lapot, de a második kuponfüzetet (7-12 hónapos korig) én sem kapta már meg!

A DM oldalán keresztül írtam nekik:

[link]

Aztán néhány napra rá kaptam egy e-mailt, amiben elnézést kértek és kb. 3-4 hét múlva kaptam meg postai úton a kuponfüzetet... azóta nem volt gond.

Szerintem érdemes e-mailt írni, vagy felhívni az ügyfélszolgálatukat.

2011. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsónál van a megoldás kulcsa, felhívtam őket és az volt a probléma, hogy nem járultam hozzá az adatlapon a fent említettekhez, de ezt szóban, a rögzített hívás során lehetett pótolni. Azt mondták, 5 héten belül küldik.

2011. márc. 2. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!