Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinéztem egy Esprit típusú...

Kinéztem egy Esprit típusú esernyőkocsit. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatba? Neten elég jól néz ki.15. 000 Ft. A Brendonban is van, de ott 24. 000.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor akartam venni, csak az nem esernyő volt, de sportkocsi. Nagyon szupi kis járgány szerintem. Masszív és könnyen kezelhető. Én biztos ilyet veszek, ha találok esernyőt. Te hol láttad?
2009. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] itt találsz sportot is. nem tudom hova valósi vagy, de én találtam valakit, aki árulja a Szigethalmi piacon is. most igyekszem élőben is megnézni. A Brendonban ki is próbáltuk. az tényleg masszív és jó. Ha ez is olyan, akkor nagyon megéri.
2009. febr. 18. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó! Én is a szigethalmi piacon néztem. Na ott nem volt esernyőre csukható, de a pasi azt monda hogy lesz. Ti merre laktok?
2009. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Taksonyban lakom. Ha megrendeled tőlük, szerintem hoznak neked. Én már meg is vettem közben és tényleg szupi. Állítható a tolókar, elég nagy a kerék, szerintem tök jól néz ki, van karfája is, ami levehető, egy gombbal öszecsukható..szóval szerintem szupi. Sok sikert a vásárláshoz.
2009. febr. 20. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!