Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lamaze márkájú készség fejlesz...

Lamaze márkájú készség fejlesztő pókot lehet-e tisztítani valahogy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nedves szivaccsal alaposan töröld át, szárítsd meg és ha még mindig szutykos, akkor újra csináld meg.


Mi pont most kaptunk egyet, nagyon klassz. Ti hová "szereltétek"? A járókára jó lesz? Vagy csak a baba kezébe adtátok?

2011. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi nem pókot, hanem egy kis lovasvitézt kaptunk, nagyon édes, szeretjük. Egyszer babám letaccsolta, bukott egyet és telibe tatlálta, én mosogéppel kimostam. Van a mosogépen egy 20perces mosás- ami csak átöblít, azzal mostam ki. Másnapra megszáradt, semmi baja nem lett.

:-)

2011. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ez az, amire gondolok (6lábú lamaze bogár), akkor nyugodtan mosd ki mosógépben, alacsony hőfokon. én centriztem is. minél tisztábban szerettem volna adni a babámnak, mert amúgy turkálóban bukkantam a kincsre kb 400 pénzért és a 4 hós fiam nagyon szereti :-)

2011. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs, nem fejeztem be a mondatot: nagyon szereti, tehát gyakran mosom és semmi baja
2011. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. már azóta én is kimostam gépben és tényleg nem lett semmi baja.
2011. márc. 5. 20:43
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy jelenleg a baldehim vázán lóg de valószínűleg a baba kocsiba fog kerülni.
2011. márc. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!