Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felicitástól hivtak a fejleszt...

Felicitástól hivtak a fejlesztő képes csomag miatt?

Figyelt kérdés

Megrendeltem 990 ft az első, szines képek vannak elvileg benne. A többi már drágább lesz azt mondták de vissza lehet mondani.

kapott már valaki ilyet?


2010. ápr. 18. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak, a férjem vette fel, és persze megrendelte. Neki is azt mondták, hogy nincs kötelezettség, a többit nem kell megvenni, ha nem akarja. Még nem kaptu k meg mi sem.
2010. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs kötelezettség, ami azt jelenti, hogy küldik és ki kell fizetned, de 8 napon belül visszaküldheted és talán visszakapod a pénzt. csak akkor nem küldenek, ha írásban lemondod. engem is hívtak és rákérdeztem, majd nem rendeltem emiatt meg.
2010. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is ugy gondoltam hogy az elsőt kifizetem aztán egyből lemondom a többit, egyébként 25 részből áll tehát nagyon sokba kerülne
2010. ápr. 18. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:

én is megrendeltem, de még nem érkezett meg.

Én is csak az elsőt tervezem, mert csak a képekért sok az a pénz, de az első csomag megér ennyit szerintem. Fleg mert lesz benne mappa, képek, stb.

2010. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is megrendeltem (de rögtön utána meg is bántam), pár nap múlva jött egy levél, amiben megerősítették a megrendelést és elküldték a rendelés kódszámát. Megadták egy honlapnak a címét, hogy amennyiben az első csomagot se szeretném megkapni, akkor ezen az oldalon lemondhatom a kód segítségével. Le is mondtam, nem is küldték a csomagot. Sajna a levelet kidobtam, már nincs meg a cím.
2010. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én már meg is kaptam. /Kalandos erdő kártyasorozat/ Remélem ti is erről beszéltek.

Van benne egy nagy mappa 36 kártya, matrica meg egy nagyító.

Ennyi pénzért megéri de elolvastam a levelet hogy mennyibe kerül majd a többi csomag és úgy döntöttem inkább visszamondom. Mivel két napon keresztül nem tudtam velük telefonon beszélni /mindig azt mondták be hogy jelenleg minden ügyintéző foglalt/ írtam egy lemondó levelet és elsőbbségivel feladtam. Remélem nem küldik tovább! Legfeljebb nem veszem át.

2010. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!