Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez reális ár lenne? Nem...

Ez reális ár lenne? Nem hirdetni szeretnék, csak nem tudom mennyiért adjam el, hogy én is jól járjak?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, NEM HIRDETÉS,csak nem vagyok az az "adok-veszek" anyuka még, szóval nem tudom mi lenne a reális értéke a babakocsimnak, amennyiért megvennék, és én is jól járnék.

Szóval Lengyel, baby merc, első kerekei bolygósíthatóak,újszülött kortól használható, van hozzá textil mózes, aminek merev az alja, szóval azzal együtt ki lehet emelni a kocsiból.Van hozzá hordozó, ehhez lábzsák, tető, a kocsihoz is van lábzsák.

Van még esővédő, szúnyogháló. A tolókar átfordítható.Nem sokat szanáltuk, szóval megkímélt állapotban van, a bevásárló kosár van egy picit elszakadva, de azt megvarrom, nem is lesz észrevehető, véletlen elszakítottam.

Szeretem, ezért is vettük, mert eleve tetszett, csak a másodikon lakunk, nincs liftünk és nem boldogulok vele.Ha földszinten laknánk, megtartanám.

Kb ennyi, ezért kérnék 50ezret.Ez reális?

Ja és tök szép, bézs-barna(csoki) színű, unisex


2011. márc. 5. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok érte, mert 56000-ért vadi újat is lehet venni. Tippem nincs az árra, mert ahhoz képet látnom kéne. Nézz szét a Teszveszen vagy a Vaterán és keress hasonló kocsikat a tiedhez. Igy már tudsz árat viszonyitani.
2011. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából az új kori ár fele a reális piaci ár egy használt kocsiért. Ha tényleg alig használt akkor esetleg egy picit több, de az a picit több egy ilyen ár kategóriás kocsinál max. 5.000,- Ft. Hasonló adottságú babakocsit lehet kapni újként is a boltokban az általad megjelölthöz hasonló vagy nem lényegesen magasabb áron.
2011. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

huh komolyan?Ilyen felszereltséggel??ezt nem tudtam, mi 69ét vettük, és tényleg nem volt sokat használva, azért gondoltam az 50re de mondjuk hozzátenném, hogy irányár...

40ért már elvinnék?Mondjuk az már elég jó ár szerintem, hiszen van hozzá hordozó is.

Ja és pelenkázó táska is, azt elfelejtettem!

2011. márc. 5. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 69-ért vettétek akkor 40-45-ért már eltudod adni szerintem.
2011. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok, köszi, azt hittem kicsit többet ér...
2011. márc. 5. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 50 nekem is soknak tunik.

Tobb babakocsit adtam mar el, meg minden mas babas dolgot es en nem kernek el ennyit erte, ha valoban el akarnam adni, lehetoseg szerint par heten belul.

Most rakerestem es ugyanilyen felszereltseggel lattam hasznalt, de szep allapotut, szerintem ugyanolyan szinu volt, mint a titek, es 40-er hirdette a holgy.

Szoval en a helyedben expresszen es mas ingyenes, jutalekmentes oldalon 40-ert hirdetnem, vateran, teszveszen 45-ert (kalkulald bele, hogy jutalekot kell fizetned, ezert add kicsivel dragabban).


Az arat ugy tudod a legjobban beloni, hogy a vevo fejevel gondolkodsz. Nyilvan neked tok jo velemenyed van a sajat portekadrol es tudod, hogy nincs baja, keveset hasznalt, de mas ezt nem tudja.

Gondolj bele: elso babat varo kismama vagy, mondjuk a vasarlosabb fajtabol, aki mar a teherbeesestol azon gondolkodik, hogy babakocsit vasarol, mert ez nagy lepes az eleteben. Eldonti, hogy ilyet szeretne, mert ez tetszik neki.

Nezegeti a hirdeteseket es latja, hogy te adod a teljes felszereltsegu, de hasznalt kocsit 50-ert, a boltban meg ugyanez ujkent, garanciaval, ugy hogy o bontja ki a csomagolasbol 60 ezerbe kerul (bar lattam most en is 56-ert ujat elvileg teljes felszereltseggel).

Te megvenned az o helyeben a hasznaltat, vagy inkabb radobnal egy tizest, hogy legyen uj?

Ha a valaszod az, hogy inkabb az ujat valasztanad ilyen arkulonbsegnel, akkor ne hirdesd 50-ert, jo lesz az 40nek is.

2011. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazd van kedves utolsó!Így nem gondoltam bele, én is z újat venném:)

Köszi a segítséget!

2011. márc. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!