Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik oldalról éri megrendeln...

Melyik oldalról éri megrendelni a babakocsit? (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 5. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor rendelnék babakocsit netről, ha már láttam élőben is. Nehogy csalódj.
2011. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is meg kellene nézni ha erre nincs lehetőség akkor olyanrol ahol van visszavásárlási garancia és amikor kihozák rögtön nézd meg. mi sportkocsit rendeltünk és nagyon megbántam. 29ezret fizettem érte és egy kalap szar.
2011. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi a netrol rendeltunk babakocsit...NE TEDD!!!A lengyel Palex Perfect babakocsira esett a valasztas...Ultragagyi-Ultraciki-Ultraszemet! Nevesincs babakocsit semmikeppen ne rendelj a netrol,csak akkor,ha elotte szemelyesen is megtudod nezni egy uzletben,vagy a YouTube-on utananezel. Amugy olcsobban rabukkanhatsz a neten az Ebay-en es kifoghatod,de csak ismert kocsit rendelj,de,ha csalodsz vissza nem viheted! Az Ultragagyi Palex Perfectrol csak annyit,hogy 3 kereku,az elso kerekei duplak,de minek,igy is- ugy is elakadnak mindenhol-mindenben! Bolygosithato,vagy fixalhato,de nagggggyon nehez vele kozlekedni,eleg egy kisebb ko es mar el is akad! Keresztbe fordul a kereke es csak,ha jol belerugok megy tovabb...A teteje-napvedoje folyton leesik az ut kellos kozepen-aztan a parom tekert ket jo nagy csavart a vazba...Az alvo baba hatul siman kicsuszik...Biztonsag??? Rettento kemeny a fekvofelulet,a vasak nyomjak a baba hatat...(nekem kellett belelnem szivaccsal)ramatyul van megvarrva,par het utan szetmegy a varras...A mozesreszben par hasznalat utan kibolyhosodott az anyag...instabilan lehet felrogziteni a vazra...A mozesresz es a gyerekules is lotyog rajta...A gyerekulest nagyon maceras bekotni az autoba... tomegkozlekedni egy remalom,a legtobb ajton,buszon nem fer be...Kanyarban,emelkedon,felo,hogy felborul a babakocsi-nemegyszer,csak en akadalyoztam meg benne...Osszecsukni remalom,mindent le kell szerelni rola elotte,meg a sportkocsi uleset is,hogy sikeruljon a muvelet...

Vissza nem vihetem,mert neten vettem,a lengyel elado meg ugy csinal,mintha megszunt volna letezni,nem reagal az e-mailekre! Vettem egy nagy kupac sz...t! Vegul is a szine jo,meg a hozza tartozo tatyo is hasznalhato... :) mindezt 320 euroert! Nem vagyok normalis... keso banat! Most kezdik arulni Magyarorszagon is ezt a kocsit potom 90.000 Ft-os bevezeto aron...Ha barki gondolkodott volna Palex Perfect megvasarlasan: NE TEGYE!!! Inkabb egy hasznalt,de jo allapotu Graco,vagy Jane! Ha csak egy embert is elriasztottam a vasarlastol ,akkor mar tettem valamit a magyar anyukaket es babakert! :)Puszedli!

2011. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úhhh, hát tényleg ijesztő volt olvasni amiket leirtál róla. Ennyire rémisztő lenne??? Mindenesetre nem akarunk egyből egy helyről rendelni, szét nézünk alaposan, és tényleg az a legjobb ha előtte szemügyre vesszük személyesen. Az a biztos :) Köszi az infót, átgondoljuk :)
2011. márc. 9. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!