Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben hol tudok venni...

Debrecenben hol tudok venni Manna szappant ekcémás babámnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 21:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
szia,csak rendelni lehet még,nincsen boltjuk nekik.Így tudják az árakat 'alacsonyan' tartani.
2011. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És Te használod?Melyiket ajánlod?

2011. szept. 24. 07:49
 3/11 anonim válasza:

Szia,a válaszadó vagyok,én 1-2 hónapja fedeztem fel ezt a céget,barátom ajánlotta,mert ekcémám olt,előjött már másodszor,a bőröm száraz is volt,gondoltam akkor miért ne próbáljam ki a terméküket.

Rendeltem extra szűz, oliva olajas szappant levendula illattal,és azt használom azóta.A bőrömet nem szárítja ki-leszámítva azt,hogy az uj szappan használata miatt a bőröm elkezdett méregteleníteni,és mintha ezer tűvel szúrkáltak volna,olyan érzésem volt 7-8 napig,hiába kentem magam éjjel nappal a mangóvajukkal,és az avokádóvajukkal.De ez az érzés elmult már,és a bőröm nyugis lett,nem feszül,arckrémnek pl.a kókuszvajukat használom este és reggel,imádja az arcom!

Továbbá rendeltem Shea vajat is tőlük,az nagyon zsíros,és akkor használom,ha pl. a könyököm kiszárad,és érdes lesz,picit használok,nem kell belőle sok.Ekcémámat ezek megszüntették pár nap alatt,nem kellett a szteroidos kenőcsöket kennem.:)

Szappanokkal vigyázni kell,hogy nehogy eláztasd,mert gyorsan feloldódnak a vízben,és ahhoz pedig drágák.:)

Ezeknek a szappanoknak egy részét pl. lehet sampon helyett használni,én a fahéjas Coco szappant rendeltem meg Shea vajjal,és tökéletes a hajamra-mondjuk nekem 2-3 cm-es a hajam,ha hosszú lenne,nem biztos,hogy működne.

Ki kell próbálni,és még ajánlom neked a mosódiójukat is,nekem nagyon bejött a használata.Vegyszer mentesen mosol,a bőrt nem fogja irritálni a szövetszálak közé szorult,nem rendesen feloldódott mosófolyadék darabok,és öblítő helyett én elkezdtem ecet+víz kombóval öblíteni,és semmiféle ecetes illatot nem érzek a ruhákon,és ha teszel bele pár csepp illóolajat is,tökéletes lesz a hatás.(azt is innen rendeltem,teafa olajast,citromosat,és narancsosat is.)Nekem nagyon bejött a használatuk!

Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban,írj,és ha tudom a választ segítek:)

Anett

2011. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Anett!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.Ha felmerül még bennem valami kérdés kereslek:)

Még egyszer köszi!!!!

2011. szept. 24. 13:57
 5/11 anonim válasza:
Szia,itt Anett,nagyon szívesen,hátha kevesebb gond lesz neked is a bőröddel,én elégedett vagyok a termékeikkel nagyon:)Ha Budapesten kívűlre kell szállítaniuk,azt hiszem felszámítanak egy bizonyos összeget majd.Majd írd meg,hogy mennyire tetszik a termékük:)Remélem működik neked is,ja,és nagyon jó babáknak az olivás szappan,a legkímélőbb az összes szappanjuk közül.:)
2011. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ne haragudj,újra Anett vagyok,nem is válaszoltam a kérdésedre,hogy HOL lehetne venni a termékeikből.Nekik Dunaharasztiban van a lerakatjuk,vagy hogy is hívjam,a telephelyük,de sajnos ez nem olyan,hogy besétálsz oda,és mint egy üzletben,körbenézel,szaglászol,stb...csak interneten lehet rendelni tőlük,azért tudják ilyen alacsonyan tartani az áraikat.'Alacsonyan'...ha megnézzük,nem annyira alacsony,de ha üzletük is lenne,akkor fel kéne hogy vigyék az árakat nyilván,ezt a honlapjukon is írják.

Úgy működik,hogy ha munkanapon leadod du. legkésőbb 2 óráig a rendelésed,akkor a következő munkanapon kapod a rendelésed meg,ha du. 2 óra után fut be nekik a rendelésed,akkor az onnan tól számított 2.-dik munkanapon kapod a rendelésed.Legalábbis BP területén belül így működik!:)

2011. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Anett!


Gondoltam elmesélem,hogy tegnap voltam egy kirakodóvásáron,és találkoztam egy kedves régi ismerősömmel,aki egy 4 gyerekes anyuka.És mint kiderült Ő is gyárt ehhez hasonló szappanokat.Ezeket árulta ott.Vettem is tőle egy pár fajtát.Mivel csak tegnap próbáltam ki először így túl sok tapasztalatom nincs,de az első benyomásom fantasztikus volt.Mivel szakmámból kifolyólag(kozmetikus vagyok) nagyon szeretem a "kényeztető dolgokat",nagyon meg vagyok elégedve eddig.Nagyon gusztusos a csomagolása is és az egész készítmény nagyon szemet gyönyörködtető és fantasztikus illatuk is van.Elmesélte a gyártás menetét is.Merem ajánlani Neked is,hogy nézz szét nála....


[link]

2011. szept. 25. 08:07
 8/11 anonim válasza:

Szia,itt Anett,köszia tippet,át fogom böngészni az oldalt!Belenéztem,tetszenek azok,amit láttam,de majd nyugiban jobban és figyelmesebben átvizsgálom!Ha természetes anyagokból van ,akkor ott gond nem lehet!:)))

Jó mosakodást:))

2011. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia,nagyon jó szappanjai vannak Gizusnak,átnézegettem,de igazából annak örülnék a legjobban,ha lenne egy üzlet,ahova besétálok,és kezembe vehetem,szaglászhatom őket.Az a baj,hogy a mannáéknál sincsen bolt,csak a webes,és hiába van részletesen elmagyarázva minden a termékükkel kapcsolatban,az teljesen más,hogyha kezembe vehetem,megforgathatom,szagolgathatom:)

Sokáig jártam be a lush boltba is,nekik van, de egy idő után, amikor figyelmesebben olvasgatni kezdtem az összetevőket, rájöttem,hogy ők nem kizárólag természetes anyagokból dolgoznak,és elmaradoztam.

Na nem baj,majd csak eljutunk oda,hogy Gizinek is lesz üzlete valahol BP-en:)))Akkor szaladok vásárolni majd:)

2011. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én szerencsés voltam,mert itt a kirakodóvásáron mindet meg tudtam fogdosni,szaglászni és tudtam válogatni.Maximálisan meg vagyok elégedve!!!!!Szerintem szépen apránként begyűjtögetek párat belőle(szerencsés vagyok,mert közel lakunk egymáshoz:) )Nem jársz Debrecen fele??? :) Biztos vagyok benne ,hogy szívesen fogadna ,mert egy szuper jó fej csajszi...:)

Üdv:Beatrix

2011. szept. 25. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!