Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legkönnyebb átfordíth...

Melyik a legkönnyebb átfordítható tolókaros babakocsi?

Figyelt kérdés
chippolino ultra nem nehéz,de jó?vagy peg perego venezia?de azt csak használtan lehet kapni....vagy van más?
2011. márc. 9. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bondel. Nehéz, de a tolókarja könnyen átfordítható.
2011. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy könnyű átfordítani, hanem hogy maga a kocsi könnyű, és átfordítható!azért köszi:)
2011. márc. 9. 16:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem Hauck van: 7 kg.
2011. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de az nem átfordítható tolókaros,nem?
2011. márc. 9. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, bocs, az csak egyirányból tolható.
2011. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan nem nagyon van:(,hogy könnyű és átfordítható!Inkább olyan,hogy 2 irányból lehet feltenni a részeket rá!Az nem jó?Olyat sokat tudok linkelni!
2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

jobban jársz olyannal, aminek a sportrészét tudod 2 irányból feltenni, mert nagyon kényelmetlen úgy tolni, hogy a bolygókerekei hátul bolyognak csak.


nekem loola-m van, az jó kocsi, 10 kg (7 kg a váz, 3 kg az ülés) (bébé confort loola); de ez is 2 irányból feltehetős, nem átfordítható karos.

2011. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem járok jobban, mert ha elalszik a babám, akkor nem tudom leszedni az ülést a vázról, hogy megfordítsam, ha esetleg fúj a szél.


Nem értem miért nem gyártanak több átfordítható tolókaros kocsit...3at találtam, ami ilyen és nem "dömper":

coletto matteo, peg perego venezia, chipolino ultra...csak az 1. elég drága, a 2. csak használtan van, és úgy is kevés, a 3.ról meg nem vagyok meggyőződve, hogy jó minőség

2011. márc. 11. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem...Ha fúj a szél ráhúzod az esővédőt és kész!Nem gyártanak már ilyen átfordítós babakocsikat.Éppen a bolygókerék miatt!
2011. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem Herry 1 van. Ez átfordítható tolókaros, jó strapabíró, masszív kocsi. Bár nem túl könnyú, kb. 15-16 kiló a teljes felszereléssel. Lehet sportkocsivá is alakítani, és mélykocsiként is használható.
2011. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!