Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettél/vennél/veszel csúszdát...

Vettél/vennél/veszel csúszdát a kisgyermekednek?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyet és mennyiért?

Ha nem, miért?


2011. márc. 11. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kertes házunk van, kisfiam 17 hónapos múlt. Hamarosan nekiállunk csinálni neki (és a kis barátainak) mini játszóteret (sajna itt nincs normális játszótér, gyerek meg sok van a környéken). Úgy tervezzük, hogy lesz egy mászóvár, onnan jön le csúszda, lesz hinta, és egy kis homokozó.
2011. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, én feleslegesnek tartom. Megengedhetnénk éppen magunknak, hely is van, elég gyerek is jutna rá (4 kis lurkó), de pár perc sétára van egy igazán klassz játszótér, sok más fajta játékkal is. Bentre meg úgysem vennék, úgyhogy nem számít, hogy télen nem tudunk csúszdázni. Játszunk mást.
2011. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

nem.

Ott játszóté, gyerekek, azon van a lényeg.

2011. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

vettem egy kicsi csúszdát, amit szobában is lehet használni.

nagyon szeret csúszdázni, és nem járunk gyakran játszótérre.

meg egyébként is, ősszel, téle, tavasszal, amikor hűvös van, nem lehet csúszdázni stb.

5900 Ft volt, nagyon megérte.

2011. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kaptak tőlünk egyet. Akkor voltak 30 és 16 hónaposak a gyerekeim. Egyszerűen már fogalmunk sem volt, hogy mit vegyünk nekik, nem szerettünk volna milliókat költeni lomokra, amikkel a gyerekek nem játszanak csak max. pár napot. Bejött, rendszeresen játszanak vele azóta is, ráadásul nemsokára megszületik a tesó is, biztos ő is fogja majd használni. Mi a Praktikerben vettük, nem volt 6000 forint.
2011. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Apósom csinált tavaly egy mini játszóteret a fiamnak. Az egyik oldalán van a csúszdának a hely (az csak az idén lesz megcsinálva rendesen), oda egy 2 m hosszú csúszdát néztünk ki, azt hiszem, olyan 20-25 ezer körül láttunk a múltkorában. Középen van a hinta, azt már rendszeresen használjuk, majd mellette lesz még egy kötélmászóka, meg a másik oldalon megint egy mászóka féle, az a kapaszkodós...

Ja és a csúszda a homokozóban fog véget érni.

A fiam most 17 hónapos, az unokatesója 1 éves (aki a szomszéd utcában lakik) úgyhogy nyáron már rendesen ki fogják használni a játszóteret. A mi falunkban van ugyan egy kis játszótér, de messze van, meg állandóan tele van 14-15 éves fiúkkal, akik ott őrjöngenek, lelökdösik a kicsiket a mászókáról, 4-5en egyszerre hintáznak. Szülők pedig hiába szólnak rájuk, leköpködik őket...

2011. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszát én is írhattam volna. A mi játszóterünk is eléggé bandatalálkozó lett. Mindenhol cigarettacsikk, egyéb szemetek. Ráadásul új játszótér, szép, modern minden. A rugós állatokat, amik hintáztattak, már tönkre is tették az első évben.


Emiatt akarok venni a 2 éves gyerekemnek egy csúszdát itthonra, mert imádja. Maximálisan kihasználnánk. 16 ezer forintba kerül, közepes méretű, slagra is köthető.

De kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem túlzás-e.

2011. márc. 11. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:

A banditás játszóteres vagyok. Nem egy helyen lakunk véletlenül? :D

Nálunk is a 2 rúgós játékból már csak 1 használható, mert a másikat szinte azonnal tönkretették. A homokozó meg olyan kicsi, hogy ha 3 kisgyerek benne van, és menne oda még egy, akkor egynek ki kell jönnie, hogy elférjenek... Na, meg az is tele kutyapiszokkal, meg baromi nagy kavicsokkal...

Inkább megveszem a drága csúszdát itthonra (összedobjuk a pénzt, nagyszülők, mi és a sógoromék), hogy a 2 gyerek tudjon normális körülmények között játszani...

2011. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem egyet expresszről tavaly az akkor másfél évesemnek. 7 foka van a létrájának, a csúszófelülete 2 m. Nagyon jó álapotban van, és vele együtt vettünk egy 3 állásos(kakashinta+babahinta+gondola) Kettler hintát. Arra ráfért egy festés. A kettő együtt volt 24 e. FT. :D
2011. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Épp ezért vettünk mi is csúzdát, játszótér probléma miatt. két gyerek van, lassan elkopik :) :) imádják.

Magát a létráját a volt ovodámból vettük egy ezresért, csak festeni kellett. kb 20ért vettünk hozzá 2,5 méteres csúzdalapot, üvegszálas, jó strapabíró, én is csúsztam rajta :) :)

Én örülök, hogy megvettük. Annyira szeretik.

2011. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!