Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós csöppségeteknek milyen...

15 hós csöppségeteknek milyen játékai vannak a szabadban? Homokozót, és mini csúszdát érdemes ekkoráknak?

Figyelt kérdés

Kintre van lasztink

bébi taxink (az egyszerűbb lábbal hajtós verzió)

hinta

De NÉHA úgy látom csak cirkál az udvaron a kisfickó és uncsizik.

Persze van hogy egy kaviccsal órákat is elmolyol akár.


2011. júl. 7. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

szia

az gyerekeimnek van homokozó sarkuk, minden kellékkel, talicska, fűnyíró,

Pancsoló medence amit nagyon imádnak. Ilyen melegben még azt is meg szoktam engedni, h vízzel játszanak.

Van hinta, csúszda, lábbal hajtható kismotor.

16 hós a lányom ,három és fél éves a fiam.

2011. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16h lányom van neki kint homokozója játékokkal , medence vízi játékokkal , kis motor, ien tolós kutya amit tolni is tud meg hajtani is , labdák, hinta, meg játszik a macskával meg a kutyával :) Zsanett
2011. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
homokozó, mnin csúzda, pancsoló a nyárra
2011. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja! és a nagy kedvenc egy dömper, amiben a játékokat szállítják. Vagy a nagy húzza a kicsit!
2011. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De jó nektek hogy szeretik a pancsolós medencét...2 félénk is van(síma ,és bébi pancsoló minden féle flancos lelógóval) de egyikbe sem hajlandó belejönni se velünk se egyedül.... :(
2011. júl. 7. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is van homokozónk, csúzdánk, hintánk, libikókánk és pancsoló is, valamint lábbal hajtós kismotor és még van, hogy így is unatkoznak! 16 hós és 17 hós kislányok
2011. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mini csúszdát már nem érdemes. Inkább nagyobbat.
2011. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak van egy tescós homokozószettje. (vödör, öntözőkanna, homoksütiforma, szita) Meg néha feltöltjük neki a pancsolós felfújható medencéjét, de igazából minden szir-sz@rral játszik. A legjobb, mikor a kutyával rohangál fel s alá. Néha én is úgy látom, hogy unatkozik, de azt olvastam, az 'unatkozást' is meg kell tanulniuk, hogy feltalálják magukat.
2011. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!