Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek TOP RIDER...

Van valakinek TOP RIDER 9-36kg autos ülése? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. Semmi gondom vele, kényelmes. Sokat végig néztem amikor választottam, és nem különbözik a többi drágább márkától, sőt a huzata nagyon jó, puha.
2011. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, nagyon jónak tartom, és a fiam is szereti, jókat utazik benne.
2011. márc. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat,kedves első válaszoló,pusztán annyiban különbözik,hogy a márkás üléseknek igen jó tesztjeik vannak,ami a baba biztonsága szempontjából nagyon nem mindegy...arról nem is beszélve,hogy a létező legrosszabb kategória a 9-36 kg,mivel egy pár hónapos kicsinek teljesen más az igénye,mint egy 10 évesnek.Nem véletlen,hogy ezt a kategóriát egy szakember sem ajánlja.
2011. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A top rider 3 csillagos törésteszttel rendelkezik, ami jónak mondható, tekintettel arra, hogy még a legjobb ülések is 4 csillagot kaptak.
2011. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, meg vagyok vele elégedve. Szerintem elég biztonságos is, mivel van benne egy szűkítő rész, ami megakadályozza, hogy a gyerek ide-oda dülöngéljen, szóval jó szorosan van benne. Mi mondjuk nagyon keveset autózunk, ezért nem volt fontos, hogy dönthető legyen, mert egyébként hosszú útra nem túl kényelmes ha elalszik, mert előrebukik a feje. De ha mégis elalszik, akkor az ülés alját egy picit kijebb húzom, amíg az öv engedi, így már nem annyira függőleges és jobb alváshoz.
2011. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De nem a 9-36 kg ülése!Az még a márkás üléseknél sem rendelkezik igazán jó tesztekkel.
2011. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!