Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Coletto Austin 3 vagy 4...

Coletto Austin 3 vagy 4 kerekű? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Másik kérdés: piros, vagy beige? Kisfiunk lesz, ciki, ha piros babakocsit választok neki? De sztem olyan vagány. Ti hogy döntenétek? Első baba.
2011. márc. 14. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én most adtam el a 3 kerekűt!És nagyon-nagyon imádtam!!!!Mikor megvettem ,még nem tudtam milyen nemű és pirosat vettem :)!
2011. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én most árulok hasonló babkocsit pirosba.A kisfiamé volt.Mózessel és sport résszel.Ha esetleg megnéznéd a képet írj privit :-)!
2011. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél pirosat nyugodtan.A beige amúgy is kényes szín.a piros tuti!
2011. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)


A 3 vagy 4 kerék dilemmámra még várok javaslatot!:)

2011. márc. 14. 18:48
 5/14 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Milyen terepre kell?Mert ha vacakra akkor 3 kerekű mindenképp,mert az fújható,a 4 kerekű meg nem!A 3 kerekű kicsit jobban kormányozható(én is dellemáztam egyébként anno)Merre laksz?Miért nem meéhy el egy bababoltba tologatni egy kicsit?Nekem így sikerült dönteni:)
2011. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem a te babakocsidat akartam megvenni :) Sajnálom, hogy lekéstem...de sebaj, legalább tudok még gondolkodni ilyen apróságokon, hogy 3 vagy 4 kerék :D.

Itt nálunk nem lehet ilyet kapni, úgyhogy még nem volt alkalmam kipróbálni, köv. hétvégén viszont indul a felfedező körút, kipróbáljuk!:) Debrecenben biztosan lehet kapni valamelyik üzletben...

2011. márc. 14. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!Igen kehet kapni Debrecenbe,de csak egy helyen és csak 4kerekű van most nekik:(Múlt héten voltam bent!Ez egy nagyon ritka babakocsi!A Nyugati utcán a Babavilág boltban van és sehol máshol:(Viszont ők iszonyat drágán adják!Én is náluk néztem meg,és megrendeltem neten!


[link]

2011. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is hasonlóan gondolkodok :) A bolt azért szükséges, hogy kipróbálhassam élőben a kocsit, de nyilván ott rendelem meg, ahol a legjobb áron ajánlják :)
2011. márc. 15. 09:52
 9/14 A kérdező kommentje:

Én itt néztem:

[link]

2011. márc. 15. 09:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, nagyon jó kis oldal! Találtam itt olyanokat, amit kerestem. (micimackós szettek! olyan cukik!!!!!:)) Köszi!!
2011. márc. 15. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!