Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek? Melyiket...

Tetszik nektek? Melyiket vennétek ki és mit raknátok inkább be? Morvai Szaffi Natália Viktória. Viktória mindenképp benne lesz mert az anya neve.

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 02:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a szimpla Morvai Viktóriára szavazok. A Szaffi aranyos, de nekem mesterkélt. A Natália-Viktória meg túl hosszú, és nagyon hasonló hangzásúak, ütik egymást.

A három együtt meg sosem fog beleférni semmilyen hivatalos okirat vagy leckefüzet rubrikáiba.

Ha Viktória marad, valami minél rövidebb, egyszerű hangzásút tennék középre, ami mássalhangzóval kezdődik. Pl. Dóra, Fanni, Lili, Réka, Sára, Vera, Zita... Valami, amire nem kérdeznek vissza a "sok" infóban, hogy "hogy is..?"


De a Morvai Natália is teljesen oké... Mondjuk én sosem fogom érteni, miért kell egy családba több ugyanolyan nevû, csak keveredés van belôle (pl. "tudod, a szôke Béla", "ja nem ő, az öreg Béla"... aztán jönnek a vicces becenevek...) Hadd legyen a gyereknek saját.

Ez a "szerény" véleményem :)

2011. máj. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szaffi semmiképpen, Natália meg Viktória túl rongyrázós együtt. Ilyen újhullámos-adjunk különleges nevet dolog.

Viktóriához valami rövidebb és egyszerűbb, az úgy oké.

2011. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnám a lányomnak a saját nevem, mert külön személyiség vagyunk, de ez csak az én véleményem, nem kritikának írom! :D

Morvai Natália, vagy Morvai Viktória szerintem bőven elég. Én is két nevet akartam adni a lányomnak vagy a Réka Kitti, vagy a Réka Lili, de páromnak nem tetszett a 2 keresztnév, így csak Réka lett.

2011. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nincs annyi rubrika egyetlen űrlapon sem, ahova ilyen hosszú nevet be lehetne írni.

Én utálom az enyémet, 2 keresztnevem van, pedig nem olyan hosszú, de le kell írni hivatalos iratokon az összeset és csak bosszant. Úgyhogy az én gyerekeimnek 1 nevük van.

Úgyhogy én bármelyiket, de csak egyet választanék.

2011. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Viktóriára szavazok,az én kislányomat is igy hivják és ez az egyik kedvenc lány-keresztnevem.:)A Natália is szép,nem gyakori név és különleges.A Szaffit elhagynám én is,ahogy az előttem szólók irták,nekem egyből a mese jut eszembe róla.:)
2011. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Morvai Szaffi Viktória :-)
2011. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is csak egy nevet adnék a gyereknek. A Szaffi számomra nagyon szörnyű (bocs!), a Viktória és a natális viszont szép nevek és mindegyik illik a vezetéknévhez. De csak egyesével, együtt nem.
2011. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ügyelj a sorrendre.

szerintem a Viktória legyen elől és utána inkább a becenevesen hangzó Szaffi.

Morvai Viktória Szaffi.

2011. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ez sok. Én is csak arra szavazok, hogy Morvai Viktória.Páromnak is két keresztneve van, de csak a baj van vele. Szaffi? Egy gyereknek hagyján, de ha egy felnőttet így szólítanának, az már nevetséges. Szerintem.
2011. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Off:


Lehet igy anyakonyveztetni, hogy Szaffi?

Szofiat szoktak Szofinak es Szaffinak becezni nem?

Nem kotoszkodes keppen irod, nem en nem hallottam meg igy anyakonyveztetni senkit.

Nekem a Szaffi nem annyira tetszik, mert a mese jut rola eszmbe.A Szofia viszont gyonyoru szerintem.

Morvai Szofia Viktoria nem tetszik esetleg?

2011. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!