Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon miért nem mennek az...

Vajon miért nem mennek az etetőszékek az aukciós oldalon?

Figyelt kérdés
Nézegetem, mik vannak, és tök szuper etetőszékek 10 ezer forintért vannak feltéve (eredeti ár olyan 45 ezer körül). Mindenki újonnan veszi, vagy nem értem :)
2011. márc. 14. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol nézted?Én is kerestem már többször,de 45 ezres székeket nem találtam jó áron,csak a gyenge szerkezetü 15-18 ezres székek voltak 10ezerért,de akkor inkább veszek újat.
2011. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk egyet kölcsön. Ikreim vannak, de egyenlőre nem hajlandóak megmaradni benne. Jobban szeretik ha a kompban etetem őket. Igy már meggondolom, hogy vegyünk-e egy másikat.
2011. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nagyobb tárgyak nehezebben mennek el, mint az apró dolgok vagy ruhák. Postán feladni ugye drága, így általában a potenciális vásárlók köre leszűkül a közelben élőkre, vagy a gyakran arra járók közül azokra, akik a szállítást meg tudják oldani (egy pici autóval, vagy vonaton utazva én sem vállalnám be, hogy hazahozzak egy etetőszéket).

A másik meg, hogy nem tudom, hogy amit te néztél 10-ért, az új-e vagy használt, de ha használt, akkor én mondjuk nem is venném meg. Ennyiért anno teljesen újat vettem két éve. Oké, nekem nem voltak nagy igényeim, nem is értem, miért kell egy etetőszékre annyi funkció, nekem bőven elég volt annyi, hogy beleülve a gyerek egy szintben legyen az asztallal. Na, ezt a tízezres is tudja. Azt viszont simán megvettem a boltban, nem kellett várnom a postásra, nem kellett érte utazgatnom, vagy személyes találkozót leszerveznem.

2011. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! A Peg Peregokat neztem, mert nekem is az van, es azert lepodtem meg, mert azok tenyleg szuper kenyelmesek, de dragak is ujonnan... Es furcsa, hogy valakinek megeri 10 ezerert adni el. Amit ujonnan kapsz annyiert, az mondjuk nem dontheto es hasznalhato 4-5 honapos kortol mondjuk, vagy nem allithato a magassag, stb. De valoban, a postazas is logikus. Csak maskor meg olyan furcsa szuksegtelen dolgokat olyan hamar megvesznek :)
2011. márc. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!