Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyhogy ilyen jól keresnek...

Hogyhogy ilyen jól keresnek az oldalon levő anyukák férjei? Sokkal többet, mint az enyém.

Figyelt kérdés

Volt mostanában több kérdés itt, hogy kinek mennyit keres a párja. Hát, én pozitívan megdöbbentem, hogy ilyen "jól" állnak mégis a magyar családok... :)

Én összesen a párommal keresek annyit illetve kevesebbet...

210 e jön be...és a családunkban, ismerősi körben nagyon jónak számít ez is...pedig nem az ország legszegényebb felén lakunk.


2011. nov. 18. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha Mo.-n maradtunk volna, mi 250-300 között keresnénk, de a férjem szakmája olyan, amit megfizetnek. Nagy része tőle jött volna. Én marketinges voltam otthon, jó helyen azt is megfizetik.

De külföldön még jobban megfizetnek. :)

2011. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Ezt honnan vetted, hogy olyan sokan jól állnak?

Egyébként az, hogy effektív jól keres valaki, nem jelent semmit, mert nem tudjuk az adott család kiadásait.

A kereset függ a végzettségtől, munkakörtől is.

2011. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
természetesen tudom, hogy mitől függ a kereset, de itt mindenkinek akkor olyan jó szakmája, diplomája van, hogy nem volt csak 1 olyan válaszoló, akinek 110 alatt keresett a párja? A kiadások meg az más téma, a bevétel a kérdésem....:)
2011. nov. 18. 18:26
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom akkor sem hoz haza 110et, ha 3 műszakban hétfőtől szombatig dolgozik, adójóváírással. :( Sőt, a hónapban 34ezer ft fizetést kapott, mert 2 hétig táppénzen volt. Na, ezt ossza be valaki úgy, hogy csak a bérletei 23ezer.
2011. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

kedves 18:34!

Erről beszélek, hogy átlagos munkahelyen csak ennyit lehet keresni, mint írod, és ha még beteg lesz az ember..vagy ne adj ég leépítik...rossz bele is gondolni.

Minden támogatásom és együttérzésem a hasonló családoké.

2011. nov. 18. 18:38
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó annak, akinek a férje is és ő is jól meg van fizetve, nálunk sajnos nem ez a helyzet. Pest megyében élünk, de meg kell gondolnunk mire költünk, nem vagy egyedül sajnos. Nem az a baj, hogy mások sokat keresnek, hanem az, hogy mi keveset!
2011. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok, hogy a férjem egyetemen tanít, amihez elég sok időt kell tanulással töltenie. Neki ez volt kiskorában az álma én meg ebben miért akadályoznám?!

Tény, hogy többet keres sokkal, mint 110 ezer forint és diplomás is, de ő ezért megdolgozott.

Nem azt mondom, hogy más, aki - sajnos - csak 110 ezret keres, nem dolgozott meg érte, de a mai világban lassan azt se fizetik meg, ha valaki 0-24ig dolgozik mindennap!

Én is diplomás vagyok, szülés előtt áruházat vezettem.


Egyik válaszolónak igaza van! Aki tud MENEKÜL innen, mert sokszor külföldön ezerszer jobban keres valaki és van jövőképe, mint itt, ahol lassan az ország lakosságának 80% szegény és nincs jövőképe, nem tudja, hogy holnapi nap mi lesz vele ... :/

2011. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Természetesen, nem baj, ha mások sokat keresnek, csak érdekes, hogy itt az oldalon szinte csak olyanok vannak, akik párja jobban keres...ezek szerint akkor mi valamit rosszul csinálunk :)
2011. nov. 18. 18:50
 9/25 A kérdező kommentje:

18:49,

igen, biztosan megdolgozik érte a párod (diplomával természetesen jobban lehet keresni) és meg is érdemli, abban 100 % biztos vagyok!! Nagyon egyet értek Veled mindenben amit írtál.

2011. nov. 18. 18:52
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van túlsúlyban az oldalon a jobban fizetettek aránya, mert a szegényebbek, alacsonyabban végzettek, kevesebbet keresők jellemzően nem fórumoznak, nekik más kapcsolataik vannak.

Illetve a legtöbb ember szeret dicsekedni amilye van, vagy panaszkodni szeret.

A babás kérdéseknél is vagy az válaszol, akinek nagyon korán vagy nagyon későn csinál valamit a babája.

2011. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!