Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menyit lehetne kérni ezért a...

Menyit lehetne kérni ezért a csomagért?

Figyelt kérdés
A farmerkabát C&A-s, a mellény, farmer nadrág, pulcsi Cherokee. Mind szuper állapotba, alig használtuk. Szerintetek menyit lehetne érte kérni?
2011. márc. 15. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
3000 Ft. Lehet hogy kevésnek tűnik,de csak használt.
2011. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

látatlanba azt mondanám, hogy 1500 körül. Én is árultam de befejeztem, mert egyszerűen sajnáltam odaadni a márkás ruháinkat fillérekért, inkább odaajándékoztam barátoknak. Nekem rengeteg H&M Disney kollekciós ruhám volt, és nem vitték, ill. vitték volna 400 forintokért, de annyiért meg nem adtam.

2011. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, egyébként nálunk a piacon árul egy csajszi, csak márkás rucikat, és 700 ft a legdrágább. a kabátok max 1000 ft. mind gyönyörű szép. sajna már nincs értéke a ruciknak hiába márkás, szép állapotú.
2011. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

w.kepfeltoltes.hu/view/110315/......_037_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A kép lemaradt! :)

2011. márc. 15. 14:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, a 3000 forintot nem tartanám kevések. Tudom hogy jóval kevesebbet ér mint amennyibe került. :)
2011. márc. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!