Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam most tanul menni (10...

Kisfiam most tanul menni (10 hónapos), elég bátor, sokszor nem is engedi, hogy fogjuk. Emiatt van pár kék-zöld foltocskája a lábán, térdén. Volt összetűzésetek a védőnővel, dokival ez miatt? (Első baba)

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha. Szerintem látják, hogy mi származik esésektől és mi veréstől (ha erre gondoltál)
2011. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt semmi. Pedig amikor kúszni tanult a fiam, a hasa is tele volt foltokkal. Miért kérdezed? Neked beszólt valaki?
2011. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam, köszi a választ!
2011. márc. 15. 15:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére még nem, csak mostanában kellene mennünk védőnőhöz és mivel sok gyermekbántalmazásról hallani a tévében, gondoltam jobban megnézik a kicsiket.
2011. márc. 15. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy járni tanuló gyerek sokszor esik-bukik. Még a nagyobb gyermek is,ha kint van,sokszor elesik. A kisebbik lányunk a nyáron lesz 2 éves,és mit ne mondjak...annyi folt van a fején,hogy elmehetne Milka-tehénkének... sokszor esik el,veri be a bukóját,hol az ágyba,hol a szekrénybe. Még ez miatt se szólt soha a védőnő.
2011. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor úgy mentünk státuszfelmérésre, hogy előtte a gyerek elesett a játszón, beütötte a kezét meg az oldalát, meg is kékült. Majd indulás előtt elmentem wc-re, addig kihúzta a fiókot, és ráesett, mire odaértünk szép mokesza volt, mintha kocsmai verekedésbe keveredett volna:)

Mondtam is neki, hogy fiam, ha most nem vonul ki a gyámhatóság, akkor soha:)

A védőnő jót nevetett, amikor meglátta, és elmondta, hogy ha verném a gyereket, azt észre lehetne venni, ő személy szerint nem is érti, hogy a bántalmazott gyerekeknél hová tette a védőnő a szemét:(

Mondjuk ő sokszor jön, még most is fel-fel ugrik, pedig 20 hónapos a gyerek, és látja, hogy nem verem:)

2011. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam örökmozgó, 10 hónapos kora óta FUT. Tényleg, menni szinte alig megy, állandóan rohan. Eleinte rengeteget esett, mindig becsapódott valahova. Állandóan tele volt a feje kék-zöld dudorokkal. Persze, időnként a lába is, de ott ugyebár nem látszik ruhában. Szóval szegény mindig úgy nézett ki, mint akit összevertek.

Többször jártunk gyerekorvosnál oltások, státuszvizsgálat miatt akkoriban, de még csak rá sem nagyon kérdeztek, mi történt. Szerintem kár ezen aggódni.


Meg sérülés és sérülés közt is vannak különbségek. Bár nem láttam még szerencsére összevert gyereket, de gondolom, van különbség egy szándékos ütés okozta és egy véletlen beütés, horzsolás között.

2011. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugtattatok!:D
2011. márc. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!