Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet zöld a magzatvíz?...

Mitől lehet zöld a magzatvíz? A baba belepisil/kakil és attól?

Figyelt kérdés
lehet, h buta kérdés, de érdekel. és az nagy baj? rosszul lehet a baba miatta?
2011. márc. 2. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális ha zöld, de nem vagyok orvos.
2011. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a baba belekakil. Miért, az orvos mit mond?
2011. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szülőszoba látogatáson annyit mondtak kötelező protokollként, hogy ha a magzatvíz szivárogni kezd, netán folyik konkrétan és bizony zöld színű, akkor a baba belekakilt a magzatvízbe. Azonnal kórházba kell indulni! Ez nyilván már a terhesség legvégén fordulhat elő, amikor pedig aztán résen kell lenni és figyelni.
2011. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen azért, mert belekakil, de általában túlhordás estén fordulHAT elő. Meconiumos magzatvíznek hívják. Okozhat bajt.
2011. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem zöld volt már a magzatvíz amikor elfojt. Ahogy írták már azért, mert a baba belekakil. Nem jó, de nem kell rögtön rosszra gondolni. Kolléganőmet emiatt császározták; én végig a szülés alatt CTG-n voltam és figyelték a babát. Hagyták természetes úton megszületni; mondjuk hamar meg is lett.
2011. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!