Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szult mostanaban valaki...

Szult mostanaban valaki Keszthelyen? Milyenek az uj felujitott 2 agyas kortermek? Bemehet latogato? A babak ejjel-nappal az anyaval vannak? Mit kell vinni a babanak ( pelus, ruha stb)? Minden erdekelne!

Figyelt kérdés
Elso babam 2 eve szultem ott de akkor privat szobaban voltam ott aludhatott a ferjem is de sajnos ugy tudom az megszunt.
2011. márc. 15. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 2 éve szültem Keszthelyen! Akkor még borzalmas volt, hogy a nőgyógyászati részleg is egy helyen volt a kismamákkal. Tudnék mesélni...


Legutóbb egyik rokonom szült, tőle van információm a megújult osztályról.

Látogató nem mehet be a kórtermekbe. Egy látogatói szoba nyílik az osztályról, ahol benn lehet lenni. Nagyon színvonalas, tévés, bőrfoteles, szép helység.

Ennek 2 ajtaja van, a másik ajtón a látogatók mehetnek be.

Igen, éjjel-nappal az anyával lehetnek, de be is lehet adni az újszülött kórterembe.

Pelust és popsitörlőt kellett vinnie, de a ruhát én sem tudom. A kisfia akkor kórházi ruhában volt, mikor látogattuk.

A szobák kicsik, de szépek. Abból ítélve, amikor be lehetett kukkantani egyikbe.

2011. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom es varok meg infokat!
2011. márc. 16. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan 6 éve szültem ott, de ugyanígy volt, mint ahogy az előző írta: pelust, popsitörlőt és krémet kértek, ruhát én vittem, mosva vasalva, de azt mondták, az nem kell ( adtak rá kórházit) csak a hazavitelhez kellett. Rooming-in rendszer van, tehát együtt vagy a babával elvileg. Az én babám besárgult, ezért éjszakára kék fény alá tették, de őszintén szólva annyira nem is bántam, mert császározni kellett, és a sebem miatt nagyon nehezen mozogtam,mindenhogy fájt, nem bírtam aludni, hulla fáradt voltam, jobban biztonságban éreztem a babát a csecsemősöknél.

Nekem tetszett, hogy a szobán belül volt fürdő, és nem kellett végigcsoszognom köntösben az egész osztályon.

2018. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!