Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt anyukák! Ruha-kérdés?

Tapasztalt anyukák! Ruha-kérdés?

Figyelt kérdés
2.5 éves kislányomról és 7 hónapos kisfiamról rengeteg ruha van a bezsákolva.Rengeteg olyan darab van,ami 1-2 alkalommal volt a lányomon,volt ami 1x sem(!),mert annyi ruhája volt.Fiam pedig olyan gyorsan nőtt,hogy 2 hónapos korára megduplázta a súlyát,így neki is sok használatlan darabja van.Turit kérdeztem,nem veszik át,vaterán/tesz-veszen olyan kicsi eséllyel lehet eladni bármit is.Hol tudnám eladni őket?
2011. okt. 12. 07:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Bababizományi, bababörze vagy anyukák között megegyezve!


Én is ebben a 'problémában' vagyok. De mi nemsokára költözünk haza Philadelphiába és ott rengeteg barátnőm terhes és igényt tartanak a ruhák megvételére.


Próbálkozni kell azért az interneten is. De a bababörzét én jó 'mókának' tartom!

2011. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne add el.

én ugyanebben a helyzetben vagyok és ismerősöknek fogom odaadni a jobbakat a kevésbé szépeket a vöröskeresztnek v. az egyházi szervezeteknek.


egyfelöl szívesség ők is továbbadhatják.

szv. járjon körbe a kisruha ha valakinél kinőtte adja vissza és add oda másnak


ha pénzt akarsz látni belőle akkor nem nagyon van más minthogy asztalt veszel a börzén és megpróbálsz jó pénzért túladni rajta nem biztos hogy nyersz rajta.

2011. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Épp azért lenne jó belőle pénzt látni,mert olyan gyorsan növi ki a fiam a ruháit,hogy az ember nem győzi venni.Most itt az ősz,jön a tél,pulóverek,harisnyák,nadrágok,overál,kis csizma,de hisz tudjátok Ti is :)Lányomnak tipikus lány ruhái voltak,tehát a fiam nem tudja elhordani őket,annak ellenére sem,hogy ott áll a gyönyörű Disney overál a szekrénybe,csak épp babarózsaszínben :)
2011. okt. 12. 08:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Tegyél ki hírdetést a spar-ba ingyenes helyi lapokban netes hirdetési oldalon v. ha a védőnőnél dokinál lehet. szabj meg /db árat aztán hátha így elmegy.
2011. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

a jofogas.hu-n vagy az expressen is tudsz ingyen hirdetni.

És én a vaterát sem vetném el, nagy mozgás van!!

Persze most elsősorban a téli ruhák mennek, napozót nincs értelme föltenni :)

92-es lány ruha pl. engem is érdekelne, persze jó áron.

2011. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én a jobbakat most adtam be egy baba bizományiba, amiket nem vett be azt meg bevittem a Vörös Kereszthez.

A bizományiba csak olyanokat vett be ami tökéletes, egy folt sincs rajta, egy kis kabátról például hiányzott egy patent azon kívül tökéletes volt, azt már nem vette be.Csak az évszakra jellemző ruhákat vette be, most ugye csak télieket,és persze csak akkor fizet ha sikerül őket eladnia. Túl sokat nem fizettett, pl. egy jó ki téli overálért 800 Ft-ot ígért( mondjuk az más kérdés,hogy összesen 4 télen használtuk, de tényleg nem volt semmi baja),egy másik overálért meg csak 600-at ígért pedig azt meg alig hordtuk.

2011. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hű,akkor annyira nem éri meg a bababizományi,pedig elsőre erre gondoltam.A legtöbb ruha hibátlan állapotban van,de azért a 11.000 ft-os 2-3x használt overált nem adnék el 3-4ezer alatt,mert tényleg semmi baja.
2011. okt. 12. 08:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem az abajom a bizomyánival,hoyg a szuper jó ruhákért is túl keveset ad,, és megszakad a szivem. Ellenben egyszerűbb oda evinni mint pl fotózgatni és feltölteni a teszvezsre vagy vaterára, de ott ha valaki rájön hogy amit el akarsz adni az tényleg jó akkor jobb árat kaphatsz érte. De rengeteg munka....
2011. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezek csak 6-7 ezer forintos overálok voltak eredeti áron.De szerintem egy drágábbért sem fizetnek sokkal többet, bár azért van több babaizományi,lehet valamelyik többet is fizetne.Mondjuk a babakocsival például jól jártunk,mert tőle vettük 5000 Ft-ért , és ugyananyiért vissza vette,nem emlékezett már rá.
2011. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de jól járni ezzel sajnos nem fogsz... Mert hiába veszed meg 11.000-ért, mi most a Tesco-ban 2500-ért vettünk akciósan nagyon szép kiskabátokat, illetve turiban is nagyjából ennyiért már csoda dolgokat lehet kapni. Aki nincs nagyon eleresztve, az bizony az ilyen helyeket fogja keresni, és több pénzt nem fog kiadni érte. Akiknél meg ez nem számít, egyszerűen besétál az üzletbe és megveszi ott. Szóval sajnos kevés esélyt látok arra, hogy számodra "jó áron" menjenek el a cuccok, de azért persze, próbáld meg.
2011. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!