Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előkerült már a tavaszi...

Előkerült már a tavaszi kabát, tavaszi sapka? Csizmát hord még a gyereked?

Figyelt kérdés

A tavaszi kabát már forgalomban van, de még csizmát adok lábára, mert nem tudtunk venni neki másikat.

És még sapkát is csak holnap veszek.

Ugye nem vagyok lemaradva?


2011. márc. 16. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Miért lennél lemaradva???Még rá is érsz.21 hós a fiam még mindig vastag sapit adtam rá 10fokban is.Kapátból vékonyat igaz de felöltöztettem rendesen alá.Csalóka az idő nagyon most lehet a legjobban megfázni.Még messze lesz a tavaszi idő....szerintam.Csizmában vagyunk mi is igen még .
2011. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem minél előbb próbáld meg beszerezni ezeket. Nálunk tegnap 18 fok volt árnyékban, napon ennél jóval több, biztos meg is kukult volna szegény gyerek, ha a bundás csizmáját meg a kötött vastag sapkáját rá adom...

Ma már picit hűvösebb van, de így is 16 fokban csak egy rövid ujjú body, hosszú ujjú pamut póló és egy cipzáras pamut kardigán volt rajta, alul meg egy melegítő gatyó, zokni, félcipő. Fején pamut baseball satyi.

2011. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván, ha még nem vettél tavaszit, akkor ez "kényszerhelyzet", ez van, mindenkivel előfordul ilyen, hogy épp nincs még meg az aktuális ruhadarab/cipő. De hamarosan tényleg érdemes, mert már melegszik.


Egyébként ezek a legszeszélyesebb napok, egy napon belül is nagy a hőingás, nem könnyű ilyenkor öltöztetni (és öltözni sem :o)


És talán ha beizzadnak a gyerekek, az a kisebb rossz, mint ha megfáznak... :o)


Nálunk az előszoba egy egybefüggő ruhakupac, mindenki téli-tavaszi holmijával. :-D

2011. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Szia!Tavaszi kabátot hord a lányom(22 hónapos),viszont téli csizmát már nem.Volt egy alacsonyabb szárú téli bakancsa,azt kinőtte,a csizmát meg már nem adom rá(nagyon melege volt benne,nem szerette).Így tavaszi bakancs és két vékonyabb zokni van a lábán.Tegnap mondjuk csak egy zoknival volt.Sapi viszont vastagabb,már csak a szél miatt is.

Úgyhogy semmiről sem vagytok lemaradva(pláne,hogy újra rosszabb idő jön).

2011. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előkerült a tavaszi kabát meg a sapka is, és előszedtem az örökölt magas szárú kiscipőt is. Amíg nem veszünk újat megteszi. Tegnap nálunk olyan meleg volt, hogy még kabátot sem adtam rá. Póló, vékony hosszú ujjú és egy normál pulcsi. Kendő a nyakába és tavaszi sapi.
2011. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, itt az ideje beszerezni a tavaszi holmikat. Ha nincs, akkor persze add, ami van. (Én már hetek óta vadásztam a tesz-veszen jó cuccokat, hogy ne érjen meglepetés, ha beköszönt a jó idő.)

(A napokban aztán lehetet látni mindenféle öltözéket, viszont gyerekeken a télikabátot, bundás overált túlzásnak tartottam. Ha nincs tavaszi kabát, akkor én inkább adnék rá több réteg vékonyabbat, mint hogy megfőjön a téli szerkóban.)

2011. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!