Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég kintre annyi ruha, hogy...

Elég kintre annyi ruha, hogy harisnya, body, ujjatlan rugi, meleg naci-olyan melegitö naci féle, kocsicipö, vékony, és vastag pulcsi, kabát, sapka.11 honapos baba. Elég ennyi ruha, kb 1-1,5 orás kicsis sézához?

Figyelt kérdés
overálokat nem szeret,ja és kocsiba,lábzsák
2010. nov. 30. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már ilyen időben nem vinném ki overál nélkül.Kocsicipőben sem.Talán még nem találtátok meg azt a tipust,vastagságot,szabást,amit szeret magán.Az egész telet nem húzhatjátok ki overál nélkül.
2010. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány fok van odakint. Nekem a védőnő mindig azt mondta, úgy öltöztessem a gyereket, ahogy én öltöznék plusz még egy réteg. A nyakánál kell nézni, hogy fázik e. Ha meleg, nem fázik, ha hideg, akkor igen.
2010. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bőven elég! Bár nem tudom, nálatok hány fok van. Én tavaly télen többször is kivittem a lányomat overall nélkül, kabátban. Olyankor a lábát jól betakartam egy pléddel. De ha rugit meg harisnyát adsz, a + nadrág neki kell... inkább teríts rá egy takarót a lábzsák alá!
2010. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég ennyi ruha.
2010. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!